Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Wolverhampton, PRO Tahminler – 15 Ocak 2020

Wolverhampton programıyla yabancı yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Wolverhampton Altılı Ganyan saat 16:25’de başlayacak. Güzel bir Wolverhampton programı gibi görünüyor. Koşu yorumlarımız ve şablonlar yarışlardan önce yayınlanacaktır.

 


[box type=”success” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”kurgu”]Kurgu Görüntüsü[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”kurgu”]

1.Ayak: |6-5++7-4-10-2++8-9|= 5 numaralı Longsider, 2 gün önce Godolphin safkanının yanında koşmayıp; bu koşuyu tercih etti. 6 numaralı Nicks Not Wonder ile koşunun favorisi olmayı hak ediyorlar. Diğerlerinin performans ve potansiyel verileri hayli zayıf, fakat 5-6 yazmak hiç cazip bir kurgu olmayacaktır.

2.Ayak: |7-6-3++4-2-5-1|= 2 numaralı Batchelor Boy, son yarışında tercih ettiğimiz bir safkandı. Bugün %35 AGF görünüyor. Haklı bir oran, ancak bu koşuyu hedef yapıp gelen çok sayıda safkan var. 3-6-7 üçlüsü koşuda iddialı olabilirler. Bütçeye göre takviye yapılabilir.

3.Ayak: |3++4-5-6-7-2++1-8|= İkramiyeyi belirleyecek koşulardan biri. 3 numaralı Reasoned 12 gün önce güzel görüntüyle kazanmıştı. Bugün için de kazanmanın en ciddi adayıdır. Fakat o kötü koşarsa hangisinin kazanacağını tahmin etmek çok zor. %45 AGF olması sizin için sorun yaratmıyorsa, tek atmayı da deneyebilirsiniz.

4.Ayak: |4-7-3-6++2-8-9-1-12-13-10-5|= Günün en zor koşusu. Bütçe yettiğince veya sadece cazip görünenler yazılmalıdır.

5.Ayak: |1++3++6-4|= 1 numaralı Ghaith, 20 gün önce yanına yaklaştırmadan çok rahat kazandı. Bugün de aynısını yapabilir, çünkü onun temposunu bozacak bir safkan yok. %60 AGF olmasına rağmen, tekli kurgu yapanlar onu tek atabilirler. 3 numaralı Mickey en ciddi rakibidir. 6 ve 4 sürpriz.

6.Ayak: |2-6-8-9++4-5-7-10|= Son koşulara az at gelmeyi sevenler 2-6-8-9 yazabilirler. Diğerleri bütçeye göre denenebilir. [/toggle_content][/toggle_group][/box]


 

Değerlendirme: Bugün 1.Ayak’taki sonuç ikramiyeyi belirleyecektir. 5-6 dışına çıkarsa çok iyi bir ikramiye verebilir. Ancak kısa koşu yorumunda belirttiğim gibi, kağıt üstünde çok kolay değil. 5-6’nın yanına çıkardığımız rakipler cazip olduğu için sürpriz kurgular mutlaka sürpriz arayacaklar. Normal kurgu yapanlar, yeni üyeler, bütçesi 200 TL altı olanlar 5’li sürpriz kuponlar yapabilirler. Tekli kurgu yapıp diğer koşuları sürprizlerle dolduranlar: 5.Ayak’ta 1 numarayı tek olarak deneyebilirler.
Önceki

Bursa Tahminleri - 15 Ocak 2020 (2.676 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan

Southwell Tahminleri - 15 Ocak 2020

Benzer İçerikler
İncele!

Gulfstream Park Tahminleri – 2 Nisan 2020 (9.708 TL TUTTU)

Günün tek programı Gulfstream Park ile yabancı yarış tahminlerimize devam edeceğiz. Çim pist yarışlarının yapılması konusunda ise bir engel görünmüyor. Video destekli koşu yorumlarımız 18:30'da yayına girecektir. 1.Altılı Ganyan şablonu için yarışlardan 15 dakika önce, 2.Altılı Ganyan şablonu için ise yarışlardan 30 dakika önce siteye giriş yapmanızı tavsiye ederiz.
yabanciganyan
İncele!

Saratoga, PRO Tahminler – 18 Temmuz 2021

18 Temmuz Pazar gününün dördüncü yarış tahmini Saratoga ile Amerika programlarına tahmin vermeye devam edeceğiz. Saratoga sezonunun açılış gününde epey iyi ikramiyeler kazanmamıza karşın, son iki Saratoga programında düşük ikramiyeler görüldü. Açıkçası bizim doğrudan favori-plase oranlarını abartılı bularak elediğimiz atlar, zorlansalar da bir şekilde kazanmayı bildiler. Bugün daha yüksek ikramiye vermesini temenni etmekten başka çaremiz yok. Saratoga tahminlerimiz yarışlardan 1.5 saat önce eklenecektir.
Total
0
Share