Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Wolverhampton, PRO Tahminler – 18 Temmuz 2018 (48.568 TL TUTTU)
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki
yabanciganyan.com

Philadelphia Parx Tahminleri, 17 Temmuz 2018

Sonraki
yabanciganyan.com

Wolverhampton, Standart Tahminler - 18 Temmuz 2018

Benzer İçerikler
İncele!

Wolverhampton Tahminleri – 1 Şubat 2021

Wolverhampton programıyla İngiltere at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Az atlı koşuları görmek can sıkıcı, fakat böyle programları sevenlerinizin de olduğunu biliyoruz. İşler yolunda giderse, sürprizler yaşanırsa; en azından birkaç bin TL kasa yapma imkanı doğabilir. Wolverhampton tahminlerimiz, AGF tablosu şekillendikten sonra yayınlanacaktır. Yarışlardan 30 dakika önce kontrol edebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Belmont Park Tahminleri – 5 Haziran 2022 (2.016 TL TUTTU)

Tekrar Belmont Park programıyla hedef yabancı at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Dünkü Belmont Park programındaki sonuçlar gayet sevindiriciydi, inanılmaz ikramiyeler vermese de küçük-orta bütçelilerin kasa yapmaları için olumlu sonuçlandı; özellikle son üç koşuda birden ilk sırada kazananı bilmemiz büyük başarıydı. Bugün daha az ikramiye verebilir, yine de izlemek için denemelere başvurabilirsiniz.
Total
10
Share