Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Wolverhampton Tahminleri – 21 Eylül 2020

Wolverhampton programıyla yabancı at yarışı tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Düşük ikramiye verme ihtimalinin olduğunu direkt buradan sizlere söyleyeyim. Biz, en mantıklı gerekçelerle cazip kurguyu oluşturacağız, umarım başarılı olunur. Wolverhampton tahminlerini aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.

[box type=”warning” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”wolverhampton”]Wolverhampton – Koşu Sıralamaları[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”wolverhampton”]

1.Ayak: |5-13-7-6-10++1-2-4|= Koşunun favori ve plaseleri arasında geçecek bir koşu görüntüsü var. 5 ve 6 numaralı safkanların kapladıkları yüzdelere rağmen tercih edilmeleri faydalı olur. Özellikle 5 numaralı Comeatchoo’dan Hollie Doyle ile farklı bir yarış izleyebiliriz. Basit kurgular ilk 5 safkanı yazıp geçebilirler. Cazip oran arayan oyuncular: 1-2-4 üçlüsünü deneyebilir ve 6 numarayı çıkarabilirler.


2.Ayak: |3++2-4|= 4 numaralı Rodrigo Diaz’ın öne çıkması oldukça doğal ve muhtemelen en kötü ikinci olacaktır. Son iki koşusunda da Jamie Spencer ile güzel görüntülerle kazanması oldukça göz alıcıydı. Ancak bir iki parametrede eksikliklerini söylememiz gerekir. Tapeta pistine ilk kez çıkacak olması, 2800’ü ilk kez deneyecek olması ve pedigrisinin mesafe sınırları olabileceğinin bilinmesi gibi konularda eksiklikler göze çarpıyor. Rakiplerinden iyi gününde olan bir mesafe safkanı olursa, koşuyu ondan çalabilirler. Eğer rakipleri kötü gün geçirirse; hafif kilosu ve Jamie Spencer dehasıyla koşuyu kısaltıp 4 numaralı Rodrigo Diaz kazanır. Burada kurgunuza göre tercih yapabilirsiniz. Biz, cazip oranıyla 3 numaralı Sashenka’yı sürpriz tek olarak gösteriyoruz. 2 numaralı Al Kout’un son yarışları berbat olsa da; 4 atlı koşuda karakterini ortaya koyabilir.


3.Ayak: |7-2-3++1-6++4|= 7 numaralı Kesarina’nın potansiyeli, William Buick deklaresi ve son koşusunu görmezden gelmek mümkün değil. Önceki koşudaki %70 AGF’ye göre, bu safkanı tek olarak denemek daha doğru kurgu olacaktır. Tabii bu bir kurgu yorumuydu. Koşuda 2 ve 3 numaralı safkanlar ona çok ciddi rakip olabilirler. 1 numaralı Durrell öncelikli sürprizdir. 6 numaralı Hibernian Warrior çok güçlü kan hattına sahip olsa da; ilk kez böylesine uzun mesafeye çıkacağı için geride değerlendiriyoruz. İkincilik ve üçüncülüğü ise şaşırtıcı olmaz.


4.Ayak: |4-1++2-3++5|= 4 numaralı Side Shot ve 1 numaralı Glowing For Gold arasında geçmesi olağan bir senaryodur. 2 numaralı Golden Crusader ve 3 numaralı Riktar potansiyelleriyle hata kollayacaklardır.


5.Ayak: |4-6-8-9-12-13++5-3|= Günün belirsiz koşularından biri. Bütçe yettiğince yazmanız doğru olacaktır. Bu koşuda büyük sürpriz olmasa bile; en azından favori-plase dışında bir sonuç çıkmalı.


6.Ayak: |8-4-5-7-2++13-9-11-12|= Günün sürprize müsait koşularından biri. Son koşulara az at gelmeyi sevenleriniz: 8-4-5-7-2 yazabilirler. 13-9-11-12 sürprizler.


[/toggle_content][/toggle_group][/box]
Önceki

Hamilton Park Tahminleri - 21 Eylül 2020

Sonraki

Lingfield Park Tahminleri - 22 Eylül 2020 (942 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Turffontein Tahminleri – 23 Ocak 2021 (2.398 TL TUTTU)

Turffontein programıyla Güney Afrika at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Az ikramiye vermeye meyilli bir program olsa da; bazı koşularda şans yardım ederse, ilginç bir ikramiyeyle de karşılaşabiliriz. Güney Afrika yarışlarıyla ilgilenen üyelerimiz için koşu sıralamalarımız ve şablonlarımız aşağıya eklenmiştir. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Saratoga, Ücretsiz Tahminler – 17 Ağustos 2019

Saratoga için ücretsiz tahminleri aşağıda görebilirsiniz. Ganyan önerisi istediğiniz için ganyan önerisi verdik. Ancak şu parantezi de açayım: PRO tahminlerde aşağıdaki atlar "tek" atılmış anlamına gelmemeli. Bizim bütçemiz yüksek olduğu için, doğal olarak tekli şablon yapmamaya gayret gösteriyoruz. Sorularınız ve sizin tuttuğunuz atlar varsa aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Bol şanslar.
yabanciganyan.com
İncele!

İstanbul Tahminleri – 1 Eylül 2021

İstanbul programıyla bir diğer yerli at yarışı tahminimizi daha sizlerle buluşturmuş oluyoruz. Dünkü Ankara programındaki gibi iyi sonuçlar yaşanmasını temenni ederiz. İstanbul tahminlerimizi yerli yarışlarla ilgilenen üyelerimiz aşağıdan inceleyebilir ve denemeler yapabilir. Bol şanslar.
İncele!

Saratoga, PRO Tahminler – 17 Temmuz 2021

Bir başka Saratoga programıyla daha Amerika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Dünkü Saratoga programının yüksek ikramiye vereceğini düşünüyorduk, ancak tam tersine tüm koşularda basit tercihler kazanmışlar. Umarım bugün tersi sonuçlar görülür ve 10.000 TL üstü ikramiye verir. Saratoga tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. İyi akşamlar.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!