Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

York Tahminleri – 11 Mayıs 2022

Günün bir başka zorlu programı York ile günün son yabancı at yarışı tahminini sizlerle buluşturuyoruz. Happy Valley gibi, hatta ondan daha zorlu ve kalabalık atlı koşulardaki sürprizlerle devretmeye kadar gittiği bile görülebilir. Yüksek bütçeli üyelerimize önerdiğimiz York tahminlerimizi aşağıda inceleyebilir; oyunlar kurabilirsiniz. Bol şanslar dilerim.


1.Ayak: |14-6-8-7-1-3-9-17++11-10-16-13-4++18-22-21|= Programa çok zor bir koşuyla başlıyoruz, bu koşunun varlığı Altılı oyununu 30.000 TL üstü ikramiyeye çekebilir, yüksek bütçeli üyelerimiz için yararlı bir koşudur. Bununla birlikte küçük-orta bütçelilerin sıralamadaki gibi doldurması çok kolay değildir, hatta belki 500 TL altında işin içinden çıkılması da aynı şekildedir. Şansına güvenenlere 14-6-8-7-1-3-9-17 gibi sekiz hedef yaparak gelen atı önerebilirim; daha ciddi hallerinde takviyeler yapılacaktır.

2.Ayak: |8-10-11-5-2-1++6-4|= Bu koşuda da aynı zorluklar söz konusudur, fakat eğilim olarak favori atlar 6-2 ikilisinin iyi koşmalarını beklediğimizi belirteyim, dolayısıyla önceki koşudaki gibi radikal sürpriz arama yöntemi doğru olmayabilir. Yine de iki favoriyi beşli oyununda bulundurmamız gereksizdir, öyleyse 8-10-11-5-2-1 altılısıyla beşli oyunlarından çıkış hedeflenebilir. 6 ve 4 favori-plase oranlarıyla sadece 6’lı Ganyan oyununda işe yararlar.

3.Ayak: |2++5++4|= 2 numaralı Emily Upjohn son koşusunda inanılmaz görüntüyle-uzak farkla kazanmıştı; açıkçası bu atın işaret ettiği seviyeyle rakipleri arasında devasa farklılıklar bulunmaktadır; GR-1 koşularda kendisinden söz ettirebilir. Günün teki olarak 2 numaralı Emily Upjohn’u önerebiliriz. Bununla birlikte onun kazanması dörtlü oyunu için pek iyi bir durum olmayacaktır; öyleyse genelde dörtlü oynayıp kasa büyütenlere, bugün için üçlü ganyan oyununa yönlenebileceklerini söyleyebiliriz. 5 ve daha sonra 4 ikili bahis oyunu için gösterdiklerimizdir.

4.Ayak: |2-3-8++1-6++7|= Buradaki favori 1 numaralı Samburu koşu performansıyla rakiplerinden çok üst düzey bir grafik çizmese de, pedigri-ekip kalitesiyle performans artışı göstermesi pekala mümkündür, onun da kazandığı görülebilir. Biz onun rakipleri olduğundan dolayı tek atamayacağız, öyleyse ilk hanede göstermemizin de anlamı yoktur. 2-3-8 üçlüsü koşuyu çaldıkları takdirde yüksek ikramiye için ciddi katkı sağlarlar. 6 ve daha sonra 7 geniş hallerinde ilave edilebilirler.

5.Ayak: |6-4-1-10-13-2++14-5-11++9|= Günün bir başka zor koşusudur, buraya formda gelen 12 numaralı favori Obsidian Knight’ın Jim Crowley etkisiyle kazandığı da ihtimaller dahilindedir; fakat biz yine sürpriz aramayı tercih edeceğiz. 6-4-1-10-13-2 altılısı sizlere yarışı izleteceklerdir, bütçeniz bu kadar yetiyorsa deneyebilirsiniz. 14-5-11 diğer atlardan belirlediğimiz sürpriz sıralamasıdır.

6.Ayak: |7-5-4-3-8-9++2|= Koşu tecrübesi olan atların, koşu tecrübelerinin çok güçlü olduğunu söyleyemem. Dolayısıyla ilk kez koşacak fakat pedigri-ekip kalitesine sahip 5-4-8-9 gibi atların patladığı şaşırtıcı olmaz. Bununla birlikte tek bir senaryoyu hiçbir zaman satın almıyoruz, dengeli şekilde 7-5-4-3-8-9 altılısıyla son koşuya gelmek hedeflenebilir. 2 numaralı King’s Crown en geniş hallerine bırakılabilir.

Önceki

Happy Valley Tahminleri - 11 Mayıs 2022

Sonraki

York Tahminleri - 12 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Greyville Tahminleri – 14 Mayıs 2022

Greyville tahminlerinden herkese merhabalar. Oyunları kurmak için AGF tablosunu görmemiz çok faydalıdır, alacağımız riskler; atların hak ettikleri değeri taşıyıp taşımamalarına bakmayı seviyoruz. Diğer yandan biz kasıtlı olarak yarışlara yakın saatlerde yayınlarken, sık sık "tahminlerin ne zaman yayınlanacağı/tahmin var mı?" benzeri sorular alıyoruz, sanki son 5 yılda bir program kaçırmışız gibi... Her neyse şimdi tekrar bir gün öncesinden/sabah saatlerinde tahminleri yayınlamaya başlıyoruz. İyi günler.
Total
1
Share