Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

York Tahminleri – 12 Mayıs 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki

York Tahminleri - 11 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Gulfstream Park Tahminleri - 12 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Köln Tahminleri – 8 Mayıs 2020

Köln programıyla Almanya yarışlarına tahmin vermeye devam ediyoruz. Tıpkı Fransa yarışları gibi Almanya yarışları da biraz şans yardımı gerektiriyor. Yine tıpkı Fransa yarışları gibi 10.000 TL üstüne çıkan ikramiyelerden birini tutturmamız olasıdır. Köln koşu yorumlarımız bir gün öncesinden (gece), şablonlar ise yarışlardan 30 dakika önce eklenecektir. Görüşmek üzere.
yabanciganyan.com
İncele!

Southwell Tahminleri – 3 Ocak 2020

Bir önceki Southwell programı gibi dar bir program var. O program ilginç şekilde iyi bir ikramiye vermişti. Bugün yine yanlış tekleri seçeceklerdir. Bizim Southwell koşu yorumları ve şablonlarımız yarışlardan 1-2 saat önce eklenecektir. Görüşmek üzere.
İncele!

Keeneland Tahminleri – 28 Nisan 2022 (7.908 TL TUTTU)

Perşembe akşamı Keeneland programıyla Amerika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz; birkaç gündür şehir dışında olmama rağmen sizlere eksiksiz tahmin akışı sağlayabildim, bugün koşu yorumlarını biraz gecikmeli olarak; koşu sıralamalarını ise yarışlardan önce eklemiş bulunuyoruz. Keeneland tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. İlgilenenlere bol şanslar dileriz.
Total
41
Share