Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Yazarlarımız

2017 yılından bu yana her gün tahmin yayınlayan Yabancı Ganyan ekibimizin değerli yazarlarını aşağıdan takip edebilirsiniz. Bizimle kalmaya devam edin.


 

Yabancı Ganyan Yazarı. İngiltere Birmingham'da okuyor/yaşıyor. PRO üyeler için İngiltere Yarışları ve İngiltere Futbol Tahminleri vermektedir. Tekli kurguları tercih eder.
Yabancı Ganyan üyelerinin, her birinin ayrı ayrı ve ortak katkısıyla; her hafta birkaç gün için İddaa tahminleri verilmektedir. Hedefimiz 20 ve üzeri kat oranları yakalamaktır.