Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Aqueduct Tahminleri – 20 Kasım 2022

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki
yabanciganyan

Scottsville Tahminleri - 20 Kasım 2022

Sonraki

NBA Tahminleri - 21 Kasım 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Saratoga Tahminleri – 13 Ağustos 2020

Bir başka Saratoga programıyla daha yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Koşulardan çıkacak olan atlarla birlikte AGF tablosunun nasıl şekil alacağını merak ediyoruz. Daralan programlar her zaman küçük ikramiye verecek diye bir kural yok, aksine bazen çok fazla küçük bütçeli oyuncu 6'lı oynadığı için tevzi yüksek çıkabiliyor ve tek attıkları safkanlar kaybedebiliyorlar. Umarım kasa yapmayı hedefleyenler için 1.000 TL üstüne çıkan ikramiyeleri görürüz. 
İncele!

Lyon La Solie Tahminleri – 6 Ocak 2022

Perşembe günü Lyon La Solie programıyla Fransa at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Aşağıdaki koşu yorumlarından görebileceğiniz üzere, sizlere bir tane tek adayı önerdik; fakat teksiz kurguya müsait küçültmelere de müsait bir görüntü vardır, ilgilendiğiniz kurgu tarzını oynayabilirsiniz. Bol şanslar.
İncele!

Dubai Meydan Tahminleri – 6 Şubat 2020

Dubai Meydan programlarına tahmin vermeye devam ediyoruz. Dubai yarışları genellikle düşük ikramiye verse de; bazen şaşırtıcı sonuçlar yaşanabiliyor. Umarız yarın sürprizli bir gün olur. Koşu yorumlarımız bir gün öncesinden yayınlanacaktır.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!