Yabancı Ganyan üyelik paketlerini aşağıda inceleyebilir, ardından üyelik kaydı oluşturup tahminlere ulaşabilirsiniz. Detaylar aşağıda aktarılmıştır, yardım için Canlı Destek’ten bize ayrıca yazılabilir.

 Standart ÜyelikPRO ÜyelikULTRA PRO
Koşu YorumlarıEvetEvetEvet
ŞablonlarHayırEvetEvet
Büyük ŞablonlarHayırHayırEvet
30 Günlük Standart

300 TL

Hızlı Kayıt!
30 Günlük PRO

600 TL

Hızlı Kayıt!
7 Günlük ULTRA PRO

1.500 TL

Hızlı Kayıt!
*Hızlı Kayıt butonuna tıklanırsa doğrudan üyelik sayfasına yönlenirsiniz, sepete ekle işleminin ardından üyelik kaydı tamamlayabilirsiniz. %10 indirim için yeni10 kupon kodu etkinleştirilebilir.


Standart Üyelik, küçük bütçeliler ve şablon hazırlama yeteneği olan oyuncular için sunduğumuz bir üyelik tipidir. Üyelik ücretleri oldukça düşüktür ve günde 4 tahmine (3 yabancı yarış, 1 yerli yarış) ulaşılabilir. Standart Üyelik‘te sadece koşu yorumlarını görebilirsiniz. Program başına 2.5 TL ödeyerek ayda 120 tahmine ulaşabiliyorsunuz.

Standart Üyelik İçeriği: Koşu Yorumları, Günün Teki ve Program Değerlendirmesi
Diğer Sporlar Var Mı?: 6 Aylık ve Üstü Standart Üyelik gerekir.

Kredi Kartıyla Ödeyin!

PRO Üyelik‘te koşu yorumlarının yanında (50 TL – 150 TL) arası kurgulara da ulaşabiliyorsunuz. Her program için tekli kurgu, teksiz kurgu ve beşli/dörtlü olmak üzere toplam üç şablonu görebilirsiniz. Bu üyelikte kurgu yayınlandığından ve başarısızlık ihtimali bulunduğundan üyelik ücretlerini yüksek tutarak olası kötü geri dönüşleri azaltmayı hedefliyoruz. Son 5 yılda %50-60 arası başarı oranımız bulunsa da, üst üste 15-16 tahminin başarısız olduğunu hatırlıyoruz. Program başına 5 TL ödeyerek ayda 120 tahmine ulaşabiliyorsunuz.

PRO Üyelik İçeriği: Koşu Yorumları, Günün Teki, Program Değerlendirmesi ve 50-150 TL arası şablonlar
Diğer Sporlar Var Mı?: 6 Aylık ve Üstü PRO Üyelik gerekir.

Kredi Kartıyla Ödeyin!

ULTRA PRO Üyelik özel bir üyelik tipidir. Bu üyeliği ilk olarak 7’li Ganyan oyunu oynandığında başlatmıştık, sürekli devreden bir oyundu ve birkaç kişiyle tevziyi almaya çalışıyorduk. Biz dahil çok kişi küçük-orta bütçelerle bu oyunu oynamaya çalışırken; bazılarının da gerçekten kasası epey yüksek olabiliyor ve yüksek bedelli şablon yapmak zor bir şey olduğundan bize başvurulabiliyor. 100 TL bandında bir şablon hazırlarken çok kısa vakit harcarken; 500-750 TL arasındaki şablonlarda ekstra çalışma yürütüyoruz, riskleri doğru ayarlamamız gerekiyor. 500-750 TL aralığında şablonları herkes oynayamayacağından üyelik ücretlerini sadece yüksek bütçelilere yönelik belirliyoruz. Program başına 20 TL ödeyerek ayda 120 tahmine ulaşabiliyorsunuz.

ULTRA PRO Üyelik İçeriği: Koşu Yorumları, Günün Teki, Program Değerlendirmesi, 150 – 750 TL arası şablonlar, yazarlarla iletişim
Diğer Sporlar Var Mı?: Dahildir.

Kredi Kartıyla Ödeyin!

5 sonuçtan 1-3 arası gösteriliyor