Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

GİRİŞ

Önemli Not

Kayıtlı üyeyseniz, üyeliğiniz aktif ve giriş yapamıyorsanız; Canlı Destek’e aldığınız hatayı yazabilirsiniz, en kısa sürede düzeltilecektir. Giriş yaptıktan sonra; aşağıdaki butonlardan birine tıklayarak hızlıca tahminlere ulaşabilirsiniz. Aktif olmayan hesaplar tahminleri göremezler, üyelik yenilemesi yapılması gerekmektedir.

Bilgilendirme: Üyelik Bitiş Tarihi, üyeliğinizin bittiği günü ifade eder; gece 01.00’da sistem otomatik olarak silmektedir ve %20 üyelik yenileme indiriminden yararlanılamaz.

Standart Tahminler
PRO Tahminler
ULTRA PRO Tahminler
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!