Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!
yabanciganyan.com

Brighton Tahminleri – 4 Ağustos 2022

Günün az atlı olması sebebiyle sıradan nitelik taşıyan programı Brighton ile yabancı at yarışı tahminlerimizi sürdüreceğiz. Biz de ilk sırada vermekle birlikte, sanıyoruz ilk koşudaki %80 oranlı atın kazanıp kazanamaması  ikramiye seviyesini belirleyecektir, tersi senaryoların yaşanmasını dileriz. Brighton tahminlerimizi üyelerimiz aşağıda görebilirler. Bol şanslar dilerim.


1Ayak: 1 numaralı Insprited gruptaki en iyi koşu performansına sahip olandır, ekip-jokey tarafı da buraları iyi bildiğinden net favori olarka gösteriliyor. Pek dikkat çekmeyen, fakat yine tecrübeli 5 numaralı What An Icon bir sürprize imza atabilir. İlk kez koşacaklardan 3 numaralı Cite D’or bugün için kapalı kutu, üçüncü atımızdır.

SIRALAMA: 1-5-3

2Ayak: Üç atın rakiplerinden daha iyi olduğu açık. 6 numaralı Junoesque, 4 numaralı Arclight ve 2 numaralı Wisper arasında geçen bir yarış normal kabul edilir. Kurgusal nedenlerle sürpriz aramak zorundaysanız, 1-5-3 sıralamasını takip ederek kullanımlar yapabilirsiniz.

SIRALAMA: 6-4-2-1-5-3

3Ayak: Bizim sürpriz şansı olduğuna inandığımız atların cazip oranları bir fırsat veya yanlış analiz ürünü olabilir. Biz çoğunlukla genel resme bakarak tahmin hazırladığımızdan, güncel form durumu veya beklenti faktörünü ikinci plana atabiliyoruz, oradan kayıp yaşanabilir. 2 numaralı Spring Glow, 1 numaralı Fairmac, 7 numaralı Percy Jones ve 8 numaralı Night Eagle koşuyu domine etmesini beklediklerimizdir. 4-3-5 seçtiğimiz, bahsedilen sürprizler oldular.

SIRALAMA: 2-1-7-8-4-3-5

4Ayak: Burada da dört at dışına çıkması çok zordur ve ilk akla gelen senaryo zaten grubun tavan performansı yüksek atları olan 5 numaralı Retrouvailles ve 1 numaralı Bbob Alula arasında geçmesidir. 2-3 takviye atları olarak düşünülebilirler.

SIRALAMA: 5-1-2-3

5Ayak: 9 numaralı Voodoo Ray’in antrenör-jokey eşleşmesini değerli buluyorum, bu tip yerlere kazanmak için geliyorlar, ancak ne çim pist bazında ne de pist-mesafede rakipsiz değildir, hatta ondan daha yüksek tavan performanslı rakipleri bulunmaktadır. Sıradan bir program olduğundan favori oranlı 9 numarayı tercih etmeyeceğiz. 4 numaralı Rainbow Sign ve 3 numaralı Queen Sarabi ikilisi izleme kurgularına istediklerini verebilirler, ganyan oyunlarında da joker nitelik taşırlar. 1-8 ve daha sonra 6 seçtiğimiz rakipleridir.

SIRALAMA: 4-3-1-8-6

6Ayak: 5 numaralı King of War’un rakiplerine kıyasla tüm parametrelerde daha sönük olduğu açıktır, ilk iki derecesi için karakter koymaya çalışacaktır. Diğer atlar arasında ise belirgin farklılıklar yoktur, şanslıysanız cazip oranlılar veya değilseniz abartılı oran taşıyan 2 numara kazanır. 4 numaralı Fangorn, 3 numaralı Fieldsman ve 1 numaralı Tintoretto cazip oranlarıyla başlıca önereceklerimizdir.

SIRALAMA: 4-3-1-2

Önceki
yabanciganyan.com

Vaal Ücretsiz Koşu Yorumu - 4 Ağustos 2022

Sonraki

Ankara Tahminleri - 4 Ağustos 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Chelmsford City, PRO Tahminler – 31 Mayıs 2021 (2.309 TL TUTTU)

Mayıs ayının son tahminlerinden herkese merhabalar; ilk yarısının çok hızlı ve sevindirici geçtiği, son zamanlardaysa hedef programların az olduğu günler geçirdik. Hedef yaptığımız programlarda da düşük ikramiyeler gördük. Chelmsford City tekrar yüksek ikramiye trendini başlatabilir, tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Mahoning Valley Tahminleri – 29 Mart 2021 (1.904 TL TUTTU)

Mahoning Valley programıyla yeni haftanın Amerika at yarışı tahminlerine başlangıcı yapıyoruz. Sizlerden gelen istek üzerine, bugün koşu yorumlarını sabah saatlerinde eklemeyi uygun gördük. Umarım sabah saatlerinde yayınlamamız işinize yarar. Şablonlar ise yarışlardan önce eklenebilecektir. Mahoning Valley tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.
İncele!

Adana 2.Altılı Tahminleri – 18 Ekim 2022

Salı öğle sonrası programı Adana 2.Altılı ile yerli at yarışı programlarına tahmin hazırlamaya devam ediyoruz. Adana hipodromundaki yarışlardan son zamanlarda ikramiye kazandığımızı hatırlamıyorum, yine de sizlere alternatif bahisler sunabilmek adına hazırlıklar yapıyoruz. Adana 2.Altılı tahminlerini aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar dileriz.
yabanciganyan
İncele!

Saratoga Tahminleri – 2 Eylül 2022

Cuma gününün altıncı ve son tahmini Saratoga ile Amerika yarış tahminlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Diğer program tahminlerindeki gibi Saratoga'da da tahminler bir gün öncesinden yayınlanıyor, bize haftalarca "tahminler ne zaman yayınlanacak" sorularını soranlar nedense son 1 haftadır hiçbir ses soluk çıkarmıyorlar, yine de teşekkür ederiz onlara da. Saratoga tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz, bol şanslar.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!