Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Chantilly Tahminleri – 19 Haziran 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki

Sha Tin Tahminleri - 19 Haziran 2022 (14.315 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan.com

Belmont Park Tahminleri - 19 Haziran 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Aqueduct, PRO Tahminler – 11 Kasım 2021

Haftanın (Kasım 2.Hafta) ilk hedef programı Aqueduct ile yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Aqueduct programıyla birlikte, sizlerin de takvimimizden görebileceğiniz üzere hedef tahminler serimiz başlayacaktır. Umarım hepimiz için bol kazançlı günler yaşanır, bugünkü Aqueduct tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce eklenebilecektir. Görüşmek üzere.
İncele!

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 19 Ocak 2022

Haftanın ilk hedef programı Gulfstream Park ile yabancı at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Gulfstream Park programı az atlı koşulardan oluştuğundan dolayı AGF tablosundaki eğilimleri görmeden tahmin yayınlamayı tercih etmiyoruz; haliyle tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce eklenebilecektir. Görüşmek üzere.
Total
1
Share