Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Chelmsford City, Ücretsiz Tahmin – 20 Aralık 2018

Merhaba. Chelmsford City için ücretsiz tahmini aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.

 

1.Ayak: Al Maktoum ekürisinin 1 numaralı Alfaatik ve 7 numaralı Tajawoz’u ilk kez start alacaklar, ikisinin de pedigrileri grup seviyesinde başarılı olabilecek potansiyeli gösteriyor. Bir başka ilk kez start alacak olan 5 numaralı Pianissimo ve 4 numaralı Midport sürpriz yapabilirler.
SIRALAMA: 1-7-5-4-2-6

 

[box type=”success” ][table “29” not found /]
[/box]

 

*Tahminlerin tamamı üyelere özeldir.

[button color=”info” size=”lg” link=”https://www.yabanciganyan.com/magaza/” target=”blank” ]Üyelik Paketleri İçin Tıklayabilirsiniz.[/button]

Önceki

İstanbul, PRO Tahminler - 19 Aralık 2018

Sonraki
yabanciganyan.com

Chelmsford City, PRO Tahminler - 20 Aralık 2018

Benzer İçerikler
İncele!

York, PRO Tahminler – 13 Mayıs 2021 (18.670 TL TUTTU)

York programıyla yabancı yarış tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Programa baktığımızda, Türkiye'deki oyuncuların toplam dört koşuda farklı tekler yarattıklarını görüyoruz. Bunlardan ikisinin kazanamama ihtimali mevcuttur; diğer ikisi de beceriksiz bir gün geçirirse: Hedeflediğimiz yüksek ikramiyelere yaklaşabiliriz. Elbette bizim de bu tarz sürpriz teksiz kurgularda, 200 TL altı bütçelerle başarı sağlamamız pek kolay değildir. Yine de Beşli ve Dörtlü kurgularımızla kasa oluşturmayı deneyebiliriz. Bol şanslar.
İncele!

Lyon Parilly Tahminleri – 25 Mayıs 2020

Lyon Parilly programıyla Fransa yarış tahminlerimize devam edeceğiz. İki gün önceki Fransa programında çok az at olduğu için bir tahmin yayınlamamıştım. Ancak o program bile 4.000 TL ikramiye vermiş. Sanırım biz oynamadığımız için o ikramiyeyi verdi. Umarım yarınki Lyon Parilly yarışları da bol sürprizli geçer ve 10.000 TL'nin üstüne çıkan ikramiyeyi görürüz. Tahminler yarışlardan 30 dakika önce yayınlanacaktır. Görüşmek üzere.
Total
1
Share