Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Ağustos 2022
PSÇPCCP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
yabanciganyan

ClubHipico Santiago Şili Tahminleri – 19 Temmuz 2021 (2.147 TL TUTTU)

ClubHipico Santiago programıyla neredeyse iki yıl aranın ardından Şili tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. ClubHipico için elbette hedef yapmıyoruz, ancak aramızda çok rahat bütçeliler de varlar ve onlar için cazip sonuçlara açık bir program olduğunu belirtebilirim. Bol şanslar.

[box type=”success” ][toggle_group][toggle_title active=”close” id=”hedefprogramlar”]Hedef Programlar Nedir?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hedefprogramlar”]
Hedef programlar, analiz yapmaya açık, ortalama üstü yarışların yapıldığı ve pek çok kez kasalarımızı büyütmeyi başardığımız programlardır. Bununla birlikte bazen az güvenilir yarış programlarında da, kurgumuza uydurabildiğimiz ölçüde, geniş bütçeliler için Altılı Ganyan; küçük-orta bütçeliler için de Beşli-Dörtlü hedefi yapabilmekteyiz.
Hedef programlarda kalabalık atlı koşular bulunuyorsa ve sizlere yayınlanan kurgulardan birinin oynanması tavsiye ediliyorsa, güvenle tercih edebilirsiniz. Zira bu mutlaka tutacağı anlamına gelmemekle birlikte, bizlerin kurgusal açıdan doğru tercihleri yapabildiğimizi gösterir.
Öte yandan hedef program statüsünde yayınlansa da, küçültemediğimiz programlar sıklıkla denk gelmektedir; söz konusu zor programlarda bizlerle iletişim kurmanızı veya Beşli-Dörtlü oyunlarını tercih etmenizi tavsiye ederiz.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hedefolmayanprogramlar”]Hedef Olmayan Programlar[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hedefolmayanprogramlar”]
Biz Yabancı Ganyan olarak, özellikle günde çift yabancı yarış programına geçildiğinden bu yana, sürekli tahmin vermekle uğraşıyoruz ve haliyle her program için detaylı çalışmalar yapamıyoruz. Örneğin günde iki programdan birine beş saat ayırabiliyorsak, diğerini üç saatte yetiştirmemiz gerekiyor. Günde üç yabancı yarış programı olduğunda da bazı programları hızla geçmek zorunda kalıyoruz.
Hedef olmayan programlar, genel olarak vasat altı-az ikramiyeli koşuların yapıldığı; kapalı kutu atların koştuğu ve her sonuca açık programlardır. Biz bu programlarda %50 oranında verilerden kalan %50’de ise kendi kanaatlerimizle elemeler yaparız ve şansın yanımızda olmasını bekleriz.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hangikurgu”]Hangi Kurgu, Nasıl Oynanmalı?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hangikurgu”]
Hedef programlarda, tahmin içerisinde sizlere önerilen kurgu şeklini veya bir şablonu direkt olarak oynayabilirsiniz. Eğer zorlu bir hedef program söz konusuysa, bizlerle iletişime geçerek görüş alabilirsiniz. Genellikle hedef programlarda 5’li ve 4’lü oldukça kazançlıdır ve izlemesi rahattır. Hedef yapmadığımız programlarda da izlemek için şablonlar deneyebilirsiniz.

Tekli Kurgu: Yabancı Ganyan olarak sık tercih ettiğimiz bir kurgu şekli değildir, hem 5’li Ganyan’ı tekli kurguya alternatif görürüz, hem de kurgularımız genellikle sürpriz küçültmelerle ilerlemeyi hedefler. Diğer yandan, kazanacağına yüksek güven duyduğumuz ve makul yüzde kaplayan atları tek atabiliriz, o programlarda kesinlikle hedef yapmanızı tavsiye ederiz. Zira biz bir atı tek bırakıyorsak, mutlaka tüm parametrelerde ciddi üstünlük kurmuş demektir.

Sürpriz Teksiz: Kazanacağına yüksek oranda inanmadığımız-rakipleri bulunan favorileri bu kurgu şeklinde tercih etmeyiz; bunun yanında plaselerin de sürprizlerden üstünlüğü geniş değilse, onları da geri planda bırakırız. Sürpriz teksiz kurgular, beşli-dörtlü oyunlarında oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Altılı Ganyan’da da kurguya uyduğunda 30.000 TL üstü ikramiye kazanılması normaldir.

Basit Teksiz: Basit kurgularda, AGF tablosundaki durumlarına bakılmaksızın, koşuları hangi atların kazanabileceğine odaklanılır. Genellikle basit teksiz kurgularda, son koşularda küçültmeye gidip, oyunculara izleme keyfini de sağlamasını amaçlamaktayız. Basit teksiz kurgular çok kalabalık atlı programlarda işe yarardır; çünkü o programlarda tutturabilmek birincil önem taşır, diğer yandan 8-10 atlı koşuların yoğunlukta olduğu programlarda oynamak anlamsız kalabilir.

[/toggle_content][/toggle_group][/box]
[box type=”info” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”kosusiralamalar”]ClubHipico Santiago – Koşu Sıralamaları[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”kosusiralamalar”]

1.Ayak: |3-1-8++6-10++7|= 3 numaralı Caiteo, 1 numaralı Manano ve 8 numaralı Dorothea üçlüsü hem pedigri kaliteleriyle, hem de pistteki performanslarıyla bizim öne çıkardığımız safkanlar oldular. Yine yüksek pedigri kalitesiyle dikkat çeken 2 numaralı Alquimides’in de şansı olabileceği haklı olarak düşünülür, ancak ilk koşuda %35 favoriyi kurgumuzda tutmamız zordur. 6-10 ve daha sonra 7 sürprizler.


2.Ayak: |3++2-8-1++6|= 3 numaralı El Bolzon’un pist-mesafede üst düzey son 400 performanslarıyla koşularda iyi dereceler elde ettiği dereceleri mevcuttur; onun önde hızlı tempo olması durumunda, sonlarda rakiplerini geçebileceği söylenebilir. 2 numaralı Balio, 8 numaralı Loco Por Correr ve 1 numaralı Holokai üçlüsü başlıca rakipleridir. 6 işi zor sürpriz. (7 numaralı AGF kazanmıştır.)


3.Ayak: |12-14-3-7++10-9-6++11-1-4-5|= Günün çok zor koşularından biridir, çünkü atların hiçbirinin ne pistte ne de herhangi başka bir yarışta, koşunun içerisinde etkin olduğu görüntüsü bile mevcut değildir. Dolayısıyla sıralamanın sonuna ittiğimiz atlardan da kazananlar çıkarak, küçük-orta bütçelilerin elenmesine sebebiyet verebilir. Bütçe yettiğince doldurulabilir. İzleme kurgularına dört veya yedi at gösterdik.


4.Ayak: |1++11-12-6-13-4++8|= 1 numaralı My Sweet Princes’in pist-mesafede yaptığı dördüncülük fena görünmüyor, bugün koşunun içerisinde etkin olabilir ve şanslı gününde koşuyu kazanabilir. 11-12-6-13 dörtlüsü öncelikli rakipleridir. 4-8 kapalı kutular.


5.Ayak: |5-6-4++3-1|= Mesafede belirsiz 7 numaralı Muy Amigo’nun %60 yüzde kaplaması, günün fırsatlarından birini karşımıza çıkarıyor olabilir. 5 numaralı Look Dad, 6 numaralı Super Agent ve 4 numaralı Giorno üçlüsünden birinin kazanması bize şaşırtıcı gelmez. 3-1 hata kollayacak olanlar.


6.Ayak: |12-4-3-8-1-11-13++15-9-6|= Günün bir başka performans verisi bulunmayan, potansiyelsiz ve hedefsiz grubuyla birlikteyiz. Tıpkı 3.Ayak’ta söylediğim gibi, bütçenizin en üst limitlerine kadar doldurmanızı veya cazip oranlıları yazmanızı tavsiye ederim.


[/toggle_content][/toggle_group][/box] [box type=”warning” ][tabs][tabs_head][tab_title active=”true” id=”yediliplase”]Yedili Plase[/tab_title][tab_title id=”dörtlüganyan”]Dörtlü Ganyan[/tab_title][/tabs_head][tabs_body][tab active=”true” id=”yediliplase”]|3-6-11-13|, |1-3-8|, |3|, |3-7-12-14|, |1|, |3-4-5-6|, |1-3-4-8-11-12-13|= 201 TL

1.763 TL ikramiye vermiştir.

[/tab][tab id=”dörtlüganyan”]|3-7-9-10-12-14|, |1-4-8-11-12|, |4-5-6|, |1-3-4-8-11-12-13-15|= 108 TL

384 TL ikramiye vermiştir.

[/tab][/tabs_body][/tabs][/box]
Önceki

Ayr Tahminleri - 19 Temmuz 2021

Sonraki

Wolverhampton, Ücretsiz Tahminler - 20 Temmuz 2021

Benzer İçerikler
İncele!

Leicester Tahminleri – 7 Eylül 2020

Herkese iyi haftalar. Leicester programıyla haftaya başlangıcı yapıyoruz. Küçük ve orta bütçelilere hitap eden bir program gibi görünüyor. 500-1000 TL arasında bir ikramiyeye rastlayabiliriz. Leicester tahminlerimiz saat 13:30'da eklenecektir. Bol şanslar dilerim.
İncele!

İstanbul Tahminleri – 22 Ekim 2021

İstanbul programıyla yerli at yarışı tahminlerimizi bugün de sürdürüyoruz. Yerli yarışlar arasından İstanbul programları hedef olmakla birlikte, her zaman olduğu gibi sadece izlemek amaçlı şablonlar yapmanızı veya oynamamanızı tavsiye ederiz. İstanbul tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan
İncele!

Happy Valley Tahminleri – 9 Mart 2022

Çarşamba günü Happy Valley programıyla (9 Mart) Hong Kong yarış tahminlerimizi sürdürüyoruz, 15:15'de başlayacak Altılı Ganyan oyunu için tahminlerimiz saat 13:30'da yayına girecektir. Tüm üyelerimize iyi günler ve bol şanslar dileriz.