Futbol Tahminleri | 14-15 Mayıs 2022

Herkese iyi günler. Futbol sezonları artık kapanıyor, iyisiyle kötüsüyle ortalama bir dönemi geride bırakıyoruz. NBA, NHL ve Tenis tahminlerimizle diğer sporlara oyunlar kurmaya devam edeceğiz. Umarım ileride Hentbol ve Dövüş Sporları için de bir şeyler gerçekleştirebiliriz. Futbol tahminlerimizi üyelerimiz aşağıda inceleyebilirler. Bol şanslar dilerim.


Önceki

Belmont Park Tahminleri - 13 Mayıs 2022 (41.184 TL TUTTU)

Sonraki

Tenis WTA/ATP Rome Tahminleri - Yarı Final/Final Eşleşmeleri

Benzer İçerikler
İncele!

NHL Tahminleri – 15 Aralık 2021

Yedi ay ne çabuk geçiyor... Mayıs ayında hedefini tamamladığımız NHL tahminlerimize tekrar başlıyoruz; henüz Playoffs dönemi başlamadığından aşağıdaki tercihlerimizden bazılarının tersi sonuçlandığı veya uzatmaya gittiği görülebilir; dileyenler aralarından seçim yapabilirler. Salı gecesi NHL tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz.
İncele!

İddaa & Spor Toto Tahminleri: 7-8-9 Ocak 2022 (8.148 TL TUTTU)

Kasa üyelerimize duyuru yapıp, 17 Ocak'a kadar seyrek İddaa tahminleri vereceğimizi söylemiştik. 17 Ocak itibariyle ise her gün NBA ve haftada en az üç gün futbol-diğer sporlar tahminleri hazırlayacağız. Arayı çok fazla açmamak adına bu hafta için değerlendirmelerimizi bu paylaşım içerisinde toplamaya karar verdik. 7 Ocak akşamı güncellenecektir.