Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi! 2017'den beri seninle!
Mart 2023
PSÇPCCP
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Arşiv
yabanciganyan.com

Greyville Tahminleri – 5 Eylül 2022 (18.329 TL TUTTU)

Yeni bir haftaya Greyville programıyla başlangıcı yapıyoruz. Daha önceki programlardaki gibi Greyville’e hedef yapacağız, ancak sentetik pist programı olduğundan dikkat edilmesini tavsiye ederim. Bununla birlikte çoğu kez başardığımıza benzer ilk hane atların domine ettiği anlar yaşanabilir, kasalarımız katlanabilir. Greyville tahminlerimiz saat 07:00’da yayına alınmıştır. İyi günler.


Yedili Plase Koşusu: |6-2-7|

1Ayak: 4 numaralı Ethiopian Queen ve 3 numaralı Bonne Bouche ikilisi sentetik pistte oldukça iyi tecrübeye sahip olanlardır; devam ettikleri aynı jokeyleriyle, uygun ve performanssız grup içerisinde sivrilmeleri beklenir, basit bir sonuçla başlanacağını düşünüyoruz. Kurgusal nedenlerle sürpriz arayacak olanlar ilk kez piste çıkacak olan 7-2 ikilisini ve gelişim göstermesi halinde tekrar patlayabilecek 6 numarayı deneyebilirler. Söz konusu üç atın cazip oranlar kaplaması beklenecektir.

SIRALAMA: |4-3++7-2-6|

2Ayak: Grupta önemli performanslar sergileyen atlar bulunmuyor, hangisi kazanırsa büyük atılım yapmış olacak. Pistte yaptıkları sıradan dereceleri de pek fazla dikkate aldığımızı söyleyemem, bu koşu için doğru parametre değildir. Pedigri-ekip, antrenör-jokey ve koşuya geliş haritasına göre sıralama yapmaya karar kıldık. 7-5-1-2 dörtlüsü küçük-orta bütçelilere yardımcı olabilirler. Diğer atlar ise 8-6-3 ve daha sonra 4 olarak sıralandı, cazip oldukları halde kullanılırlar.

SIRALAMA: |7-5-1-2++8-6-3++4|

3Ayak: Tüm atlar sıralamaya alındılar, çok kolay kurtulabileceğimiz bir koşu olmayabilir. Bununla birlikte 3 numaralı Special Charm ve 5 numaralı High Moon ikilisi pistte çok kuvvetli performanslara sahiptirler, antrenör-jokey eşleşmeleri de dikkat çekici ve güvenilir olduğundan izleme kurgularına öneririz. Çim pistte önemli kalite gösterdiği koşusuyla buraya geçiş yapan 6 numaralı Wiidski başlıca rakip düşünülebilir. Söz konusu üç at kötü koştuğunda diğer dört attan gününde olan patlayacaktır, ki kurguyu zorlaştıran da bu.

SIRALAMA: |3-5++6-2-7-1|

4Ayak: Önceki koşuları andıran bir koşuyla daha devam ediyoruz. Yine en kuvvetli atları tespit edebildik, bunu yapmak çok zor değil; basit bir değerlendirmeyle öne çıkarılabilirler, diğer parametrelerde de rakiplerinden bariz üstünlükleri varsa normalde sizlere ana küçültme olarak öneriyoruz, burada ise maalesef üç iyi at, dört tane de kapalı kutu at bulunmaktadır. 6 numaralı Rodriguez, 5 numaralı Secret Giver ve 3 numaralı Double Martini şanslıysanız hepsinin ortalama halini sergilediğinde sivrilebileceklerdir. Diğer atları ise 1-8-7-4 olarak sıralıyoruz. Bu atlardan 1-7 iyi ellerdeler ve fakat çok sık koştuklarından performans düşüşü yaşayabilirler. 8 numaranın tavan performansı daha sınırlıdır, yine de gelişim göstermeye aday kabul edilebilir, zira 4 yaşında. Son sıradaki 4 numarayı ise piste ilk kez çıkacağından en geriye ittik, ilginç bir yarış yapabilir.

SIRALAMA: |6-5-3++1-8-7++4|

5Ayak: Atların genel seviyesi oldukça sıradandır, Greyville’in çim pist programlarında eleme yapmak ve analiz kolay olsa da, sentetik tarafında bu tür atlar sayıca çok fazla olmaktadırlar, küçük-orta bütçeliler dikkatli oynamalılardır. Bununla birlikte 8-6-4-2 dörtlüsünün koşunun içerisinde etkin olacağı kuvvetle muhtemeldir, izleme hallerinde oranları cazipse kullanılırlar. 5-7-9 belirlenen rakip sıralamasıdır, sadece cazip oranlı olanları denemek isteriz.

SIRALAMA: |8-6-4-2++5-7|

6Ayak: 5 numaralı Green Dream, 8 numaralı Cupid’s Song ve 2 numaralı Clean Slate üçlüsü buradaki rakiplerini geçecek yeterli kalite standartlarına sahiplerdir, son koşuya az at bırakmayı seviyorsanız kullanmanızı tavsiye ederim, hatta bilindiği üzere bizim ve üyelerimizin temel kasa kaynaklarından ikili bahis-ganyan türevi oyunlarda da her zaman iş görebilecek türden tercihlerdir. 4-7 geniş hallerine bırakılabilirler.

SIRALAMA: |5-8-2++4|Program zor olduğundan dolayı 200 TL altı şablon eklememiştik, ekleseydik tutturulamazdı, doğru bir karar alınmış. Geniş bütçelerde her zamanki gibi ikramiye 5.000 TL’yi aştığında tutturuluyor.

Önceki
yabanciganyan

Saratoga Tahminleri - 4 Eylül 2022 (13.342 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan.com

Pont De Vivaux Tahminleri - 5 Eylül 2022

Benzer İçerikler
yabanciganyan
İncele!

Doncaster Tahminleri – 7 Eylül 2022

Zorlu bir Doncaster programıyla günün ikinci yabancı yarış tahminlerini sizlere sunuyoruz. Özellikle amatör binicilere mahsus kalabalık atlı koşunun kurguları çok kötü şekilde bozduğunu söylemek gerekir, 200 TL altı herhangi bir şablonla başarıya ulaşılabileceğine inanmıyorum ve detaylı anlatıma girişmiyorum. Doncaster tahminleriyle ilgilenenlere bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Curragh Tahminleri – 16 Temmuz 2022

Cumartesi günü öğle programı Curragh ile İrlanda at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Curragh programı yine kalabalık atlı koşularda zorluklarla/belirsizliklerle dikkat çekmektedir; diğerlerinde ise kurgu için işe yarayabilecek küçültmeler bulunmuştur. Curragh tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.
Son 15 Günde %70 başarı yakaladık! Hemen katıl sen de kazan!
Üye Ol!