Yabancı Ganyan. 2014'den bu yana Türkiye'nin en iyi yabancı yarış sitesi. Artık yabancı değilsiniz!
Haziran 2023
PSÇPCCP
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Arşiv

Gulfstream Park Tahminleri – 24 Mart 2023

Herkese merhabalar. Cuma gününün son yabancı yarış programı Gulfstream Park ile Amerika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Bugünkü Gulfstream Park programında da basit senaryoların yoğun yaşanacağını düşünmekteyiz, ikramiye 10.000 TL çıtasını aşmayabilir. Yine de bol şanslar diliyoruz.

Herkese merhabalar. Cuma gününün son yabancı yarış programı Gulfstream Park ile Amerika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Bugünkü Gulfstream Park programında da basit senaryoların yoğun yaşanacağını düşünmekteyiz, ikramiye 10.000 TL çıtasını aşmayabilir. Yine de bol şanslar diliyoruz.

Günün Teki: Dem A Wonder

1Koşu: 7 numaralı Mufrih, Irad Ortiz’in onu tercih edişi ve ciddi grup düşüşüyle grupta ön plana alınmayı hak ediyor; iyi gününde sivrilebileceği başlıca senaryo kabul edilebilir. 5 numaralı Cyclone Ranger, 8 numaralı Norfie ve 2 numaralı Catchhimandfreehim üçlüsü gelişime açık koşu performanslarıyla onun hatasını değerlendirebilecek pedigri-ekip eşleşmeli diğer atlardır. 3 numaralı Cool Slippers ve 6 numaralı Secret Pocket favorinin yazılamayacağı kurgulara hitap edecek sürprizler.

SIRALAMA: |7-5-8-2++3-6|

2Koşu: 4 numaralı Jet Wings ve 2 numaralı Pipito ikilisi oldukça süratli atlardır, uygun rakipleri içerisinde baştan sona sahayı domine etmeleri en olağan senaryodur. Bununla birlikte ikisinin de epey formsuz durumu yanlarına bir rakibi eklemeyi zaruri kıldı. 3 numaralı Lost A Legend binicisiyle uyum sağlayabilirse kazanma yarışı içerisinde kendisini gösterebilir. 1 hata kollar.

SIRALAMA: |4-2-3++1|

3Koşu: Gruptaki atların koşu haritaları ve form durumları irdelendiğinde ikisinin diğerlerinden epey ayrıldığı anlaşılabiliyor. 6 numaralı Pawky ve 5 numaralı Cloud Storage herhangi gelişim göstermeye gerek kalmaksızın etkili koşabilirler. 7 numaralı Artifact ve 4 numaralı Calling All Angels en geniş hallerine hitap edecek diğerleridir.

SIRALAMA: |6-5++7-4|

4Koşu: Günün ikramiye seviyesini belirleyecek koşusudur. En basit senaryo pist-mesafede istikrarlı koşan 1 numaralı Raka Raka Cruz‘un Irad Ortiz ile birlikte Maidendan çıkmasıdır, genelde böyle sonuçları izliyoruz. Diğer yandan onun gerçekleşmesi bize hiçbir şekilde yüksek ikramiye kazandırmaya yaramayacaktır, tek atılsa bile. 4 numaralı Totalitarian ve 7 numaralı Barry’s Music‘in koşuyu çalması sevindirici olur. 6 numaralı Chloe’s Dream ve daha sonra 8 numaralı Brooklyn Dreams sürprizler.

SIRALAMA: |4-7++6-8|

5Koşu: 7 numaralı Leipzig, 8 numaralı Mystic Sunrise, 3 numaralı Both Sides ve 1 numaralı Strand of Gold dörtlüsü arasında geçecek gibi duran bir koşudur. Dördünün de yeterli çim pist tecrübesi bulunmaktadır. Kurgusal nedenlerle takviye yapmak isteyenlere ise 9-5 ve daha sonra 4 sıralamasını göstermekteyiz.

SIRALAMA: |7-8-3-1++9-5++4|

6Koşu: 1 numaralı My Destiny son yarışlarında oldukça iyi dereceler etti ve bugün Stakes tipinden satış koşusuna düşüyor, normal şartlarda kazanmasına yatırım yapacaklara itiraz edilmez. Ancak ekibinin ve son hazırlıklarının sıradanlığı, onun favori oranıyla birleşince başka senaryoları denemeyi mantıklı kılıyor. Irad Ortiz’in tercihiyle 3 numaralı Dem A Wonder günün teki olarak önerilebilir. Teksiz hallerinde 4 numaralı American of Course başlıca eklenebilecekken; diğer koşular sürprizle doldurulduysa 1-7‘ye de bakılabilir.

SIRALAMA: |3++4-1++7|


7Koşu: 6 numaralı Loco Abarrio daha önce Irad Ortiz ile bu pistte çok rahat bir görüntüyle kazanmayı bilmişti; sevdiği piste döneceğinden kazandığı sonucu tekrarlanabilir. 4 numaralı Hard to Handle başlıca rakip olmasını beklediğimiz safkandır. Favori kullanılamayacaksa 1-8-7-3 sıralamasına da göz atılabilecektir. Kurgu seçimi yapılmalı.

SIRALAMA: |6-4++1-8-7-3|

8Koşu: 7 numaralı Amazing Queen, 1 numaralı Mandy Green ve 2 numaralı Swoonatra üçlüsü tüm parametrelerde rakiplerinin önünde bulunuyorlar, üçünün birden kötü gün geçirdiği senaryo genelde olağan karşılanmaz. 4 numaralı Thatainttoshabby ve 5 numaralı Demogorgon performans iyileştirmesi yaptıkları takdirde zorluk çıkarabilirler.

SIRALAMA: |7-1-2++4-5|

9Koşu: Bir başka basit senaryoya müsait koşuyla daha program tamamlanıyor, sürpriz opsiyonları oldukça dar gözükmektedir. 2 numaralı Ben Copenhagen, 6 numaralı Rhymes Like Dimes ve 12 numaralı Small Reason üçlüsü arasında geçmesi kuvvetle muhtemeldir. 4-9 ve daha sonra 5 en geniş hallerine hitap edecek takviye atlarıdır.

SIRALAMA: |2-6-12++4-9++5|

Benzer İçerikler
İncele

Pornichet La Baule Tahminleri – 29 Aralık 2021

Hedef yapılması, güvenli oynaması zor Pornichet La Baule programıyla Fransa at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Koşu sıralamalarını bir gün öncesinden hazırlasak da, Türkiye'deki eğilimleri görmemiz, en azından yüksek ikramiye açısından fayda sağlayabilir. Pornichet tahminlerimizi yarışlardan 1 saat önce kontrol edebilirsiniz.
2014 yılında Türkiye'nin ilk yabancı yarış sitesini kuran Yabancı Adam ve ekibi her gün tahmin hazırlamayı sürdürüyor! Son 6 yılda (2017-2023) %60 başarı oranı yakaladık, 1.700'den fazla tahmin tutturduk! Hemen katıl sen de kazan.
Üye Ol!