Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Gulfstream Park Tahminleri – 26 Ocak 2023

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki

Southwell Tahminleri - 26 Ocak 2023

Sonraki
yabanciganyan.com

Cranbourne Tahminleri - 27 Ocak 2023

Benzer İçerikler
yabanciganyan
İncele!

Marseille Borely Tahminleri – 14 Kasım 2021

Oldukça az atlı bir Marseille Borely programıyla Fransa at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Açıkçası bu programa tahmin vermek biraz gereksiz durmaktadır, yine de aranızda birçok farklı kurgu yapan ve oyun oynayan oyuncular var. Marseille Borely tahminlerini yarışlardan 25 dakika önce ekleyeceğiz. Şimdiden bol şanslar dilerim.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!