Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Horseshoe Indianapolis Tahminleri – 31 Ekim 2022 (25.052 TL TUTTU)

Ekim 2022’nin de sonuna geldik, muazzam bir ikinci yarısı olmasa da ilk yarısında iyi işler çıkarttığımızı düşünüyorum. Kasım ayında daha başarılı ve sistemli ilerlemeyi temenni ediyorum. Tahminler tekrar erken saatlerde yayına alınacak ve üye kitle sayısı ve niteliğinin artacağına da inanıyorum. Horseshoe Indianapolis hedef değildir, izlemek için oynayınız. Görüşmek üzere.


1Ayak: Grupta dört tane süratli at bulunuyor, hepsinin genel koşu kalitesi de birbiriyle benzeşiyor. Hepsini hak ettiği yerde göstermekle birlikte, 1 numaralı Chipofftheoldblock‘un ekürisi koşudan çıktığından, favori yerine o yazılarak üç at geçilebilecektir. 4 numaranın favori olduğu düşünülürse, 6 tek veya 6-1-5 denemeleri yapmayı planlayabilirsiniz.

SIRALAMA: |4-6++1-5|

2Ayak: 5 numaralı Ferocity süratli bir safkan, ancak doğrudan rakipleri bulunuyorken %35 oranıyla kazanmasını her kurguda karşılayamayabiliriz. 1 numaralı Thing, 3 numaralı Intend, 8 numaralı Elvis Just Elvis ve 6 numaralı Prince Act dörtlüsü cazip kurgu hedefleyenler önerilerimizdir. 4 ve daha sonra 7 sürprizler.

SIRALAMA: |1-3-8-6++4++7|

3Ayak: Ekürilerin her ikisini de beğendiğimizi itiraf edeyim, yarışın kazanma mücadelesi içerisinde kendilerini göstereceklerine eminim. Bununla birlikte eküri sistemi sevmediğimiz bir şey, birim fiyatın artması için yaptığımız talepleri, eküri sisteminin kalkması için de yapmalıyız, her at kendi değerini bulmalı. Öyleyse 4 numaralı Scooterandabigman tek adayı olarak tekli kurgu sevenlere önerilebilir. Rakip eklenecekse sadece eküriler değil 7-9-8 doğrudan ilave edilirler.

SIRALAMA: |4++7-9-8|

4Ayak: 8 numaralı Treasure of War çim pistin favorisiydi, onun koşuda halen bulunması bir fırsatı beraberinde getiriyor, zira Türkiye’deki oyuncular onu favori olarak kullanmaya devam ediyorlar. 3 numaralı Wellington Wonder, 6 numaralı Polka Polenta, 11 numaralı Habuiah ve 12 numaralı Guana Cay doğrudan kum pist hedefleyen atlar olduğundan 200 TL altı oynayanlar için yeterli olacaklardır. 7 ve daha sonra 1 sürprizler.

SIRALAMA: |3-6-11-12++7-1|

5Ayak: 3 numaralı Valsheba, 8 numaralı Starlet Express ve 7 numaralı Love Drunk görmezden gelinemeyecek pist tecrübeli atlardır, burada rakiplerinin hatasını denk getirdiklerinde kazanabilecekleri anlamına gelmektedir. Biz küçük bütçeli izleme kurgularına 9-6-1 üçlüsünü başlıca öneriyoruz, daha iyi ellerde olmalarının avantajını yansıtabilirler. Diğer hallerinde bütçeye göre sıralama takip edilerek takviye yapılır.

SIRALAMA: |9-6-1++3-8-7++2|

6Ayak: 10 numaralı Zupita ve 2 numaralı Knocknera bu pist düzeyinde yeterli pedigri-ekip eşleşmelerini taşıyorlar; ayrıca koşularındaki ilk 800 tempoları da onların bugün önde kalmasını sağlayacaktır, muhtemelen direnip bitireceklerdir de. Farklı senaryoları da kurgularına eklemlemek isteyenler 3-6-8 başta olmak üzere sıralamanın kalanındaki tüm atlardan ihtiyacına göre denemeler yapabilir.

SIRALAMA: |10-2++3-6-8-9-1++11-5|

Koşuyu kazanan atlar kırmızı renkle işaretlenmiştir.


Program çok kolay şekilde başarılı olmuş, oynayanları tebrik ederim.

Önceki

Philadelphia Parx Tahminleri - 31 Ekim 2022

Sonraki

NBA Tahminleri | 1-6 Kasım 2022 (20.740 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Philadelphia Parx Tahminleri – 23 Ocak 2023 (28.606 TL TUTTU)

Günün son yabancı yarış programı Philadelphia Parx ile Amerika at yarışı tahminlerimizi ara vermeden sürdürüyoruz. Bugünkü Philadelphia Parx programı çok yüksek ikramiye vermeyecektir ve özellikle 1.Altılı tarafındaki eküri sistemi programı sıradanlaştırmaktadır. Ancak bazı koşularda da fırsatlar kalmıştır. İyi akşamlar ve bol şanslar dileriz.
İncele!

Windsor, PRO Tahminler – 7 Haziran 2021

Günün ikinci hedef programı Windsor ile yabancı yarış tahminlerimizi sürdüreceğiz. Kağıt üstünde gayet keyifli bir program gibi görünmektedir; iki ve üç yaşlı atların koşularını da ayırmak epey kolaydır. Tek meselemiz kurguyla bağlantılı olacaktır; bizim kurgumuz oturursa 5.000 TL üstü ikramiye bize gelebilir. Yıllardır 5 kuruşluk birim fiyatının artmasını dile getiriyorduk, gerçekten komikti; programların neredeyse yarısı 1.000 TL altı ikramiye verir hale gelmişti. Windsor tahminlerimiz öğle saatlerinde eklenecektir.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!