Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Lingfield Park, PRO Tahminler – 1 Haziran 2021

Lingfield Park programıyla, hedef yabancı at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. İki yaşlı ve üç yaşlı koşuların bulunduğu, gayet keyifli bir program olduğunu belirtmek isterim. Eğer bizim kurgumuza benzer sonuçlar yaşanırsa; 5.000 TL üstü ikramiyeyi kazanabiliriz. Lingfield Park tahminlerimiz yarışlardan 20-30 dakika önce eklenecektir. Bol şanslar.

[box type=”success” ][toggle_group][toggle_title active=”close” id=”hedefprogramlar”]Hedef Programlar Nedir?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hedefprogramlar”]
Hedef programlar, analiz yapmaya açık, ortalama üstü yarışların yapıldığı ve pek çok kez kasalarımızı büyütmeyi başardığımız programlardır. Bununla birlikte bazen az güvenilir yarış programlarında da, kurgumuza uydurabildiğimiz ölçüde, geniş bütçeliler için Altılı Ganyan; küçük-orta bütçeliler için de Beşli-Dörtlü hedefi yapabilmekteyiz.
Hedef programlarda kalabalık atlı koşular bulunuyorsa ve sizlere yayınlanan kurgulardan birinin oynanması tavsiye ediliyorsa, güvenle tercih edebilirsiniz. Zira bu mutlaka tutacağı anlamına gelmemekle birlikte, bizlerin kurgusal açıdan doğru tercihleri yapabildiğimizi gösterir.
Öte yandan hedef program statüsünde yayınlansa da, küçültemediğimiz programlar sıklıkla denk gelmektedir; söz konusu zor programlarda bizlerle iletişim kurmanızı veya Beşli-Dörtlü oyunlarını tercih etmenizi tavsiye ederiz.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hedefolmayanprogramlar”]Hedef Olmayan Programlar[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hedefolmayanprogramlar”]
Biz Yabancı Ganyan olarak, özellikle günde çift yabancı yarış programına geçildiğinden bu yana, sürekli tahmin vermekle uğraşıyoruz ve haliyle her program için detaylı çalışmalar yapamıyoruz. Örneğin günde iki programdan birine beş saat ayırabiliyorsak, diğerini üç saatte yetiştirmemiz gerekiyor. Günde üç yabancı yarış programı olduğunda da bazı programları hızla geçmek zorunda kalıyoruz.
Hedef olmayan programlar, genel olarak vasat altı-az ikramiyeli koşuların yapıldığı; kapalı kutu atların koştuğu ve her sonuca açık programlardır. Biz bu programlarda %50 oranında verilerden kalan %50’de ise kendi kanaatlerimizle elemeler yaparız ve şansın yanımızda olmasını bekleriz.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hangikurgu”]Hangi Kurgu, Nasıl Oynanmalı?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hangikurgu”]
Hedef programlarda, tahmin içerisinde sizlere önerilen kurgu şeklini veya bir şablonu direkt olarak oynayabilirsiniz. Eğer zorlu bir hedef program söz konusuysa, bizlerle iletişime geçerek görüş alabilirsiniz. Genellikle hedef programlarda 5’li ve 4’lü oldukça kazançlıdır ve izlemesi rahattır. Hedef yapmadığımız programlarda da izlemek için şablonlar deneyebilirsiniz.

Tekli Kurgu: Yabancı Ganyan olarak sık tercih ettiğimiz bir kurgu şekli değildir, hem 5’li Ganyan’ı tekli kurguya alternatif görürüz, hem de kurgularımız genellikle sürpriz küçültmelerle ilerlemeyi hedefler. Diğer yandan, kazanacağına yüksek güven duyduğumuz ve makul yüzde kaplayan atları tek atabiliriz, o programlarda kesinlikle hedef yapmanızı tavsiye ederiz. Zira biz bir atı tek bırakıyorsak, mutlaka tüm parametrelerde ciddi üstünlük kurmuş demektir.

Sürpriz Teksiz: Kazanacağına yüksek oranda inanmadığımız-rakipleri bulunan favorileri bu kurgu şeklinde tercih etmeyiz; bunun yanında plaselerin de sürprizlerden üstünlüğü geniş değilse, onları da geri planda bırakırız. Sürpriz teksiz kurgular, beşli-dörtlü oyunlarında oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Altılı Ganyan’da da kurguya uyduğunda 30.000 TL üstü ikramiye kazanılması normaldir.

Basit Teksiz: Basit kurgularda, AGF tablosundaki durumlarına bakılmaksızın, koşuları hangi atların kazanabileceğine odaklanılır. Genellikle basit teksiz kurgularda, son koşularda küçültmeye gidip, oyunculara izleme keyfini de sağlamasını amaçlamaktayız. Basit teksiz kurgular çok kalabalık atlı programlarda işe yarardır; çünkü o programlarda tutturabilmek birincil önem taşır, diğer yandan 8-10 atlı koşuların yoğunlukta olduğu programlarda oynamak anlamsız kalabilir.

[/toggle_content][/toggle_group][/box]
[box type=”info” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”kosusiralamalari”]Lingfield Park – Koşu Sıralamaları[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”kosusiralamalari”]

1.Ayak: |6-5-9++1-2-8|= 6 numaralı Marion’s Boy, 5 numaralı Leroy Leroy ve 9 numaralı Carp Kid üçlüsü bu pist-mesafede rakiplerinin arasından sivrilebilecek atlardır; en azından ilk üç içerisinde dolandıklarını görmek şaşırtmayacaktır. 1 numaralı City Tour, 2 numaralı Top Class Angel ve daha sonra 8 numaralı Dolphin Vista sürpriz olarak seçtiklerimizdir.


2.Ayak: |1-6-2-11-10++8|= 1 numaralı Bashful, 6 numaralı Mickydee, 2 numaralı Crestwood ve 11 numaralı Jubilee Bridge dörtlüsü arasında geçecek gibi görünmektedir. Bu dörtlüden iki tanesi favori olduğundan dolayı, yanlarına 10 numaralı Eleavate’i de iliştiriyoruz; çünkü çim pistte daha iyi koşacağı beklentimiz vardır. 8 numaralı Arthur’s Victory sürprizdir, ancak kapladığı %15 yüksek bir oran.


3.Ayak: |2-7-4++3-5++6-1|= Bu koşuda 6 numaralı Frinze Rosa ve 1 numarlaı Stake Acclaim oldukça basit tercihlerdir, her ikisinin de son koşusunu görüp, yüksek yüzdelere çıkaracaklarına eminim; kazanamayacaklarını da söyleyemem, yaptığımız sadece kurgusal bir tercihtir. Eğer %50 oranlı atın karşısındaki diğer atların kazanma şansı varsa, kazanmak için kayıt yaptırıyorlarsa; %50 yüzdeyi tercih etmeyiz, kazanırsa da gülerek programı kapatıp ertesi güne geçeriz. 2-7-4 üçlüsünden birinin koşunun kazananı olabilir; ikili bahis oyuncuları için söylemiş olayım, ana odağınız 2-7-4 olursa; doğru oranı yakalayabilirsiniz. 3-5 hata kollarlar.


4.Ayak: |4-3-11-12-10++6|= 4 numaralı Everybody Dance ve 3 numaralı Bellport’un koşu tecrübesi elde edip, buraya kazanma hedefiyle gelmeleri açıkça anlaşılabilmektedir: Öyle ki bu iki atın kazanmak için koşacak olması, rakip olarak sürpriz doldurmaları yapmamızı sağladı; 2-8 gibi basit tercihleri kullanmadık. 4-3-11-12 basit kurgulara önerebileceğim tercihlerdir. 10-6 sürprizler.


5.Ayak: |5-6-4-2++10-7|= 5 numaralı English Spirit, 6 numaralı Ask the Wind, 4 numaralı Sam Bellamy ve 2 numaralı Libertine Belle dörtlüsü günün cazip küçültmelerinden birini oluşturabilirler; dördü için de patlamalarına uygun bir gruptur. Sürpriz kurgu, tekli kurgu, iki atlı küçültme kurgularında 10-7 kullanılır.


6.Ayak: |6-4-8-2-9++7-5++14|= Günün birbirinden berbat atlarından oluşan, sonucu belirsiz, izlemesi bir o kadar keyifsiz bir koşusudur. Bütçeniz sınırlıysa veya kurgusal olarak sürekli son koşulara az at yazıyorsanız; ki sanırım son 6-7 aydır en çok kazanan kurgudur: 6-4-8-2-9 yazabilirsiniz. 7-5 daha sonra düşünülürler.


[/toggle_content][/toggle_group][/box]
Önceki

Haziran Ayı Hedef Günler & Bilgilendirme Notları

Sonraki

İstanbul Tahminleri - 2 Haziran 2021

Benzer İçerikler
İncele!

Sha Tin Tahminleri – 4 Kasım 2020

Sha Tin programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Sha Tin programının her zamanki gibi cazip sonuçlara açık bir program olduğunu söyleyebiliriz. Sha Tin tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Musselburgh Tahminleri – 25 Temmuz 2021

Musselburgh gibi vasat yerlere ikramiye hedefiyle oynamasak da, bizim kurgumuza uyan sonuçları da geçmişte pek çok kez yaşadık. Her zamanki kurgu tarzımızla, bir tek adayıyla veya iki-üç atlı küçültmelerle sonuca gitmeyi umabiliriz. Musselburgh tahminlerimiz duyuru bölümünde yazdığı üzere 17:00 civarında eklenecektir. Bol şanslar.
İncele!

Lingfield Park, PRO Tahminler – 7 Haziran 2021

Lingfield Park programıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Ayrıca bugün iki hedef programdan ilkinin Lingfield Park olduğunu da hatırlatmak isterim. Bununla birlikte bugünü geçtikten sonra iki günlük sadece izlemek için oynayacağımız programlar yer alacaklar. Lingfield Park hedef tahminlerimiz öğle saatlerinde yayınlanacaktır. Şimdiden bol şanslar dilerim.
Total
0
Share