Lingfield Park, PRO Tahminler – 22 Haziran 2019

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Yabancı Ganyan'ın tüm yabancı yarış tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Yabancı Yarışlar

Önceki

Newmarket, Ücretsiz Tahminler - 21 Haziran 2019

Sonraki
yabanciganyanyerli

Ankara Tahminleri, 23 Haziran 2019 (6.830 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Wolverhampton, PRO Tahminler – 9 Haziran 2020

Wolverhampton programıyla İngiltere yarış tahminlerimize devam ediyoruz. İngiltere yarışları için artık biraz tempo arttırıyoruz. Bugünkü Wolverhampton programı da hedef yapılarak oynanabilecek koşulara sahip. O nedenle PRO tahminler başlığı altında yayınlıyoruz. Tahminleri biraz geç yayınladığım için özür dilerim, iyice açabilmek, analiz yapabilmek için geç kalabiliyorum. Günde 2 yarış programına tahmin vermek çok kolay bir iş değil. Oynayan tüm üyelerimize bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Turffontein Tahminleri – 18 Haziran 2020 (716 TL TUTTU)

Turffontein programıyla Güney Afrika yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Sanırım, TJK, tekrar çift yabancı yarış programı düzenine geri dönüyor. Güney Afrika yarışları yerine Fransa yarışlarını görmek isterdik. Anlaşılan bazı faktörleri de göze alarak bu tercihleri yapıyorlar ve sanırım programların yüksek ikramiye vermesini veya zor programlar olmasını istemiyorlar. Aslında oyunun her gün yüksek ikramiye vermesi oyunun prestijli olmasını sağlar. 500 TL-1000 TL gibi ikramiyeler için; kim -bilmediği- At Yarışı'nı oynamaya gelir? 7'li Ganyan'ın tekrar dönmesini diliyoruz. 6'lı Ganyan'ın birim fiyatının arttırılması ve altyapı sağlanıp; bir gün öncesinden dahi ganyan oynanabilmesi imkanının getirilmesini istiyoruz. Turffontein yarışlarına dönecek olursak; erkenden üstünde çalışma yapmak isteyenler için, bir gün öncesinden tahminler eklenmiştir. Şablonlar yarışlardan 15 dakika önce yayınlanacaktır. 
İncele!

Aqueduct Tahminleri – 21 Şubat 2022

Sürekli neden Aqueduct programına bahis oynatılmadığını sorguluyorduk, bizi az ikramiye veren ve tapeta pisti koşulu Gulfstream programlarına mahkum etmişlerdi. Bugünkü Aqueduct programı az atlı olsa da, sonuçta en güvenilir yerlerden biridir, umarım kurgu şansı yardım eder ve 5.000 TL üstü ikramiyeye çıktığında kazanmamız olasıdır. Aqueduct tahminlerimiz saat 20:00'da yayına girecektir.