Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!
yabanciganyan.com

NBA Tahminleri – 25 Ocak 2023

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki

Philadelphia Parx Tahminleri - 24 Ocak 2023 (62.591 TL TUTTU)

Sonraki

NHL Tahminleri - 25 Ocak 2023

Benzer İçerikler
İncele!

Doncaster Tahminleri – 11 Eylül 2021

Bir kez daha Doncaster programıyla karşınızdayız, hayli az atın bulunduğu ve açıkçası bir anlık dalgınlıkla 6'lı Ganyan'ın 15:45'te başlayacağını sandığımız bir programdır; halbuki sadece 6 koşudan oluşmaktaymış. Yine de yarışlardan önce yetiştirebildik diye düşünüyorum, Doncaster tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Thirsk Tahminleri – 27 Ağustos 2021

Herkese merhabalar, bugün tahminleri biraz geç yayınlayabildiğimiz için özür dilerim; tamamen benim kişisel sağlık sorunumdan kaynaklı yaptığım bir hata nedeniyle, hem Yabancı Adam'ın Saratoga tahminleri hem de gündüz kuşağı tahmini beklenenden birkaç saat ileriki saatlerde yayınlanabilecek. Bugün Newmarket hedef programı beklerken, Thirsk programının karşımıza çıkması ilginç oldu ve fakat yine de az atlı Newmarket yerine böyle vasat programlara deneme yapmak daha iyi olabilir.

Philadelphia Parx Tahminleri – 10 Kasım 2020

Philadelphia Parx programıyla haftanın ilk Amerika at yarışı tahminine başlıyoruz. Az atlı koşuların da olması programın 10.000 TL üstü ikramiye verme olasılığını düşürse de, olabildiğince en cazip kurguları yaratmaya çalışacağız. Philadelphia Parx tahminlerimiz 20:00'da eklenecektir. Görüşmek üzere.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!