Newbury Tahminleri – 12 Ağustos 2022

Günün hedef programlarından Newbury ile yabancı yarış tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bugünkü Newbury programının az atlı olması yüksek ikramiyeyi engelleyen bir faktör yaratmaktadır, ancak özellikle ganyan oyunları ve misli kurgularla ciddi ikramiyelere de ulaşılabilir. Newbury tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz.


1Ayak: Programda çoğu koşu az atlı olduğundan kısaca kurgu önerilerinde bulunup sonraki programlar için çalışmalara başlayayım. İlk koşuda 10 numaralı Leadman‘in tıpkı dünkü Only isimli safkan gibi rahat kazanmaya aday olduğu açık, eğer ara koşularda olsaydı günün teki olarak önerirdik. İlk koşuda favorinin kazanması bazı oyunculara fayda sağlamayacağından sürpriz aranmak istenirse 3-5-9 üçlüsünden iyi yarışlar beklenebilir.

SIRALAMA: |10-3-5-9++1-7|

2Ayak: Hepsi birbirine denk ve benzer şekilde koşuya katılıyorlar; yine de Newbury kaliteli bir yer olduğundan baktığımız parametreler ve parametrelerin ortalamaları işleyebiliyor. 3 numaralı Lord P, 5 numaralı Zulu Tracker, 7 numaralı Mr Tyrrell ve 4 numaralı Hodler yedi attan seçtiklerimiz oldular. 2 ve daha sonra 6 geniş hallerine bırakılabilirler.

SIRALAMA: |3-5-7-4++2-6|

3Ayak: Önceki koşudakine benzer bir görüntü söz konusudur, fakat kuvvetle muhtemel ilk sıralarda önerdiğimiz atlar kazanacaklardır. 3 numaralı Funny Story, 7 numaralı Minnetonka, eküri destekli 5 numaralı Maylandsea ve 11 numaralı Union Court iyi koşmasını beklediklerimizdir. 1-9 ve daha sonra 10 seçilen sürprizlerdir.

SIRALAMA: |3-7-5-11++1-2-9++10|

4Ayak: Her ne kadar 3 numaralı Felix Natalis‘in çok iyi koşacağına inansak da, günün kağıt üstünde zor koşularından biridir, hepsinin mesafedeki koşuları birbirine çok yakın kalitededir. Öyleyse birkaç rakip eklenebilir veya kapatılabilir. 6 numaralı Miss Attitude ve daha sonra 1-2 önerdiğimiz başlıca rakiplerdir.

SIRALAMA: |3-6++1-2|

5Ayak: 5 numaralı Persian Royal tüm parametrelerde ciddi üstünlük taşıyor, günün çok yüksek ihtimalle kazanacak favorilerindendir ve dolayısıyla programdan yüksek ikramiyeler beklenmemelidir. Kurgusal nedenlerle rakip ekleyecekseniz, misli yapmıyorsanız 1-2-6 üçlüsünü takviye edebilirsiniz.

SIRALAMA: |5++1-2-6|

6Ayak: Aprantilere mahsus koşu olması şüphe uyandırsa da, aprantileri iyi idare ettiği takdirde, iki atın rakiplerine kolaylıkla üstünlük kurabileceğini düşünüyoruz. Kurgunuza göre tercih yapabilirsiniz. 1 numaralı Tele Red tek atılabilir veya 3 numaralı Hot Team ile birlikte kullanılabilir. Bol şanslar.

SIRALAMA: |1-3|

Önceki
yabanciganyan

Fairview Tahminleri - 12 Ağustos 2022 (4.565 TL TUTTU)

Sonraki

İstanbul Tahminleri - 12 Ağustos 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Dubai Meydan Tahminleri – 7 Ocak 2021

Dubai Meydan programıyla yabancı at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bol ekürili koşular düşük ikramiyeye sebebiyet verebilir, öğle saatlerinde AGF tablosundaki duruma göre koşu yorumları ve cazip olması durumunda birkaç kurgu yayınlamayı düşünüyoruz. Dubai Meydan tahminlerini öğle saatlerinde Yabancı Ganyan'da görebilirsiniz. Şimdiden bol şanslar dilerim.
İncele!

Turffontein Tahminleri – 25 Ağustos 2022

Perşembe gününün ilk programı Turffontein ile Güney Afrika at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Maalesef tıpkı dünkü Güney Afrika programına benzer şekilde az ikramiye meyilli olduğunu söylemek isterim. Bazılarınızdan gelen istek üzerine koşu yorumları bir gün öncesinden eklenmiştir, şablonlar ise yarışlardan 20 dakika önce yayınlanacaktır. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Chelmsford City, PRO Tahminler – 7 Mart 2020

Chelmsford City tahminleriyle herkese merhabalar. Umarım keyifler yerindedir. Son zamanlarda programlar ya çok zor ya da çok basit oluyor. Bunun sonucunda da ya çok büyük ikramiye ya da küçük ikramiyeler veriyor. Bugün Chelmsford City'nin ne kadar ikramiye vereceği ise tamamen şansa bağlı.