Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan

Newbury Tahminleri – 21 Haziran 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki
yabanciganyan.com

Beverley Tahminleri - 21 Haziran 2022 (3.786 TL TUTTU)

Sonraki

Happy Valley Tahminleri - 22 Haziran 2022

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Tampa Bay Tahminleri – 1 Nisan 2020

Nisan ayının ilk yabancı yarış programı Tampa Bay ile tahminlerimize devam edeceğiz. Ne çok zor ne de çok kolay bir program olarak göze çarpıyor. Eğer çim pist koşulları yapılırsa AGF tablosunda mutlaka fırsatlar olacaktır. Tampa Bay'de, program, koşacak atlar ve jokey durumları kesinleştikten sonra tahminlerimiz yayınlanacaktır. Koşu yorumları için yarışlardan 2 saat önce, kurgu görüntüsü ve şablonlar için ise 30 dakika önce siteye giriş yapmanızı tavsiye ederiz. Görüşmek üzere.
İncele!

Redcar Tahminleri – 18 Haziran 2021

Redcar programıyla İngiltere at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Dünkü Lingfield Park programı gibi az ikramiye verme eğilimi taşıdığını belirteyim, umarım gösterdiğimiz sürpriz atlar en iyi günlerini geçirirler ve ikramiye 5.000 TL üstüne çıkar. Redcar tahminlerimiz aşağıdadır. Bol şanslar.
Total
1
Share