Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

NHL Playoffs Tahminleri – 1.Tur + Stanley Cup

Herkese merhabalar, umarım herkes iyidir. At yarışı tahminlerinin yoğunluğundan bu tarafa pek bakamıyoruz, ancak Playoffs tahminlerini de aksatmak istemeyiz. Buz Hokeyi’ni Türkiye’de çok fazla takip eden yoktur, biz de ücretsiz tahminler yayınlayarak teşvik etmeye çalışıyoruz. NHL Playoffs güzel geçsin! Bol şanslar.


1.Seri: Panthers vs. Capitals: Çekişmeli ve bol skorlu bir seri bekliyoruz, her iki tarafa da kayabilme ihtimalini bir tarafa koymakla birlikte, Panthers’in normal sezon performansını düşünce kaybetmeyeceğini düşünüyoruz.

Panthers: 4-2

2.Seri: Leafs vs. Lightning: 7’inci maça kalması muhtemel bir seri olduğuna şüphe yok. İki takıma da güvenmek zordur. Yine de Leafs’i seçiyoruz.

Leafs: 4-3

3.Seri: Avalanche vs. Predators: Çok bariz kalite farklı olan seridir. Avalanche’nin tek maç bile kaybetmesini doğal olarak beklemeyiz. Avalanche’yi seçiyoruz.

Avalanche: 4-0

4.Seri: Wild vs. Blues: Sürpriz yaşanabilecek serilerden biri olabilir, genel eğilim Wild’dan yana olsa da, biz Blues’un savunmasını beğendiğimizden onları seçiyoruz.

Blues: 4-3

5.Seri: Flames vs. Stars: Flames’in ilk maçları domine ettiği takdirde 4-0’a kadar bile götürebilme ihtimali mevcuttur. Ancak biz Stars’ın da yabana atılmaması gerektiğine inanıyoruz, birkaç maç çalabilirler.

Flames: 4-2

6.Seri: Oilers vs. Kings: Bize göre bir başka sürpriz ihtimalli seridir; Oilers’ın kadrosu daha iyi olsa da, Kings’in de takım oyununu iyi oynaması herkesi şaşırtabilir. Kings’i seçtik, bahislerde ise dikkatli olmak gerek.

Kings: 4-3

7.Seri: Hurricanes vs. Bruins: Bu serinin de uzun süreceği senaryosuna herhalde her buz hokeyi takip eden katılacaktır. İki tarafa da seri gidip gelebilir. Biz Bruins’i seçiyoruz, çünkü savunma her sporda en önemlisi!

Bruins: 4-3

8.Seri: Rangers vs. Penguins: En sonucunu kestiremediğimiz seri olabilir, bundan sebeple 7’inci maça gideceğine yönelik tahmin yapıp, son maçta şanslı olmayı dileyeceğim. Yine iyi bir savunma takımı olan Rangers’ı seçiyoruz.

Rangers: 4-3


Önceki
yabanciganyan

Newmarket Tahminleri - 30 Nisan 2022

Sonraki

Belmont Park Tahminleri - 30 Nisan 2022

Benzer İçerikler
Total
0
Share