Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

NHL Tahminleri – 25 Ocak 2023

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki
yabanciganyan.com

NBA Tahminleri - 25 Ocak 2023

Sonraki

Pakenham Tahminleri - 25 Ocak 2023 (23.720 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan
İncele!

Kranji Singapur Tahminleri – 3 Eylül 2022

Cumartesi sabahı programı Kranji ile Singapur at yarışı tahminlerine devam ediliyor. Kranji için zaman zaman detaylı çalışma içerisine giriyoruz ve sonuç alabiliyoruz, bugün için programı hedef yapmadığımızdan ve bu saatlerde/günlerde buralar durgun olduğundan basitçe geçiştiriyoruz. İlgilenenlere bol şanslar dileriz.
yabanciganyan
İncele!

İddaa Tahminleri, 5 Ekim 2019

Herkese merhabalar. İddaa tahminlerimize devam ediyoruz. İngiltere, Almanya ve Türkiye ligleri için kuponlar yapacağız. Tahminler Cuma günü akşam saatlerinde eklenecektir. Görüşmek üzere.
İncele!

Şanlıurfa Tahminleri – 22 Aralık 2022

Perşembe akşam seansı yerli yarış programı Şanlıurfa ile at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Son zamanlarda neredeyse tüm yerli yarış tahminlerimiz başarılı oldu, herhangi hedef yapmadığımız, detaylı çalışma çıkarmadığımız programlarda başarı elde etmek sevindiricidir. Yakında devreye sokulacak günlük bülten uygulamamızda günde iki kez yerli yarış tahminleri verebiliriz. Şanlıurfa tahminlerimiz aşağıda incelenebilir. Bol şanslar.
yabanciganyan.com
İncele!

Happy Valley Tahminleri – 11 Ocak 2023

Hong Kong at yarışı programlarından Happy Valley ile yabancı yarış tahminlerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Happy Valley günün ikinci yabancı yarış tahminidir. Aşağıda detayları aktardığımız üzere çoğu koşuda küçültme ayarlayabilmek zordur, favoriler eksik kalırsa ilginç sonuçlara tanıklık edilebilir. Bol şanslar dileriz.