Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Salon De Provence Tahminleri – 22 Haziran 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki

Happy Valley Tahminleri - 22 Haziran 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Delaware Park Tahminleri - 22 Haziran 2022

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Kranji Singapur Tahminleri – 13 Şubat 2022

Kranji programıyla Singapur at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Zaman zaman Kranji için ciddi çalışmalar yapıyoruz, fakat bugün sadece kurgu tavsiyeleri vermekle yetineceğiz; zira yoğunluğumuz inanılmaz seviyelere ulaşmış durumdadır. İlgilenenler aşağıdaki tahminlere göre oyun kurabilirler.

Aqueduct, PRO Tahminler – 24 Kasım 2019

Aqueduct programıyla yabancı yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Az koşulu bir program var ve dolayısıyla çok zor görünmüyor. Altılı Ganyan saat 20:50'de başlayacak. Bu program için doğru kurgu veya misli altılı konusu oldukça önemli. Kurgu görüntüsünü 19:30'da, şablonları ise 20:00'da yayınlamayı düşünüyoruz.
Total
0
Share