Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Şampiyonlar Ligi, Ağır Kasa Kuponu -31 Ekim 2017

 

Birkaç gündür NBA’in boynumuzu bükmesinden sonra tekrar kasa toparlamasına girişiyoruz. Bugün 2 katını yakalayabilirsek ne ala.

Buyrun:

 

Atletico Madrid – Karabağ Handikaplı MS 1: (Atletico’nun Karabağ karşısında zorlanması ve hatta farka gidememesi mucize olur.)

 

PSG – Anderlecht  Handikaplı MS 1: (PSG açıkça Şampiyonlar Ligi’nin net favorisidir. Anderlecht hezimet yaşamamak için gelecektir.)

 

Sporting Lizbon – Juventus Çifte Şans X2 (Ligde Milan’ı yenerek moral bulan ve bu maçta kazanarak gruptan çıkmayı garantilemek isteyeceklerdir.)

 

Toplam Oran: 1.93

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki

NBA Tahminleri, 31 Ekim 2017

Sonraki

Wolverhampton Altılı, Beşli Ganyan Tahminleri, 31 Ekim 2017

Benzer İçerikler
Total
0
Share