Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Şanlıurfa Tahminleri – 11 Mart 2021

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki

Turffontein Tahminleri - 11 Mart 2021

Sonraki

Gulfstream Park Tahminleri - 11 Mart 2021

Benzer İçerikler
İncele!

Günün Futbol Tahminleri – 31 Aralık 2022

Cumartesi günü futbol maçlarını kapsayan İddaa tahminlerimizden herkese merhabalar. Bugün İngiltere Premier Lig ve İspanya La Liga maçlarına tercihlerimizi yazdık. Yarın da Fransa maçlarından cazip oranlar fark edilirse yayın yapılacaktır. Bol şanslar dileriz.
İncele!

Ayr Tahminleri – 26 Temmuz 2021

Ayr programıyla hedef olmayan yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Bir gün öncesinden hazırladığımız sıralamalara bakarsak, pek de cazip oranlar bulunduğunu söyleyemem. Dolayısıyla vasat-basit sonuçlu bir program geçirebiliriz. İlgilenenler için Ayr tahminlerimiz aşağıya eklenmiştir. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Gulfstream Park Tahminleri – 22 Mayıs 2020

Çift altılılı bir başka Gulfstream Park programıyla daha karşınızdayız. Bu programda çim pist yarışları yapılacak gibi görünüyor. Eğer çim pist yarışları yapılırsa; bir hedeften söz edebiliriz. Koşu yorumlarımız yarışlardan 1 saat önce, şablonlar ise yarışlardan 20'şer dakika önce yayınlanacaktır. Görüşmek üzere.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!