Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Şanlıurfa Tahminleri – 23 Ocak 2023

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki

Southwell Tahminleri - 23 Ocak 2023

Sonraki

Philadelphia Parx Tahminleri - 23 Ocak 2023 (28.606 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Happy Valley Tahminleri – 17 Şubat 2021

Happy Valley programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yine bir yandan cazip sonuçlara açık, bir yandan da favorilerin kazanabileceği bir program var. Bu ne demek anlamına geliyor diye düşünenleriniz varsa; yarışların yakın sonuçlanacağını tahmin ettiğimizi söylüyoruz. Eğer şanslı bir gün olacaksa sürprizler, şanssız bir gün olacaksa Türkiye'deki oyuncuların oynadığı favoriler kazanırlar. Happy Valley tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!