Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Saratoga Ücretsiz Koşu Yorumu – 28 Ağustos 2022

Herkese iyi günler dileriz. Bugünkü Saratoga programına ait ücretsiz koşu yorumuna aşağıda ulaşabilirsiniz. Yabancı Ganyan ücretsiz tahmin veren bir site değildir, günde 13-14 saat vakit ayırılan iş için ücretsiz bir organizasyon dünyanın hiçbir yerinde görülemez. Sadece koşu yorumları üyeliğimizin tanıtımını yapmak için bir koşu yorumunu ekliyoruz. İlgilenen ciddi oyuncular Standart Üyelik kaydı gerçekleştirebilirler.


1Koşu: Hatırlayanlar olacaktır ki, 2 numara Xigera kariyerinin ilk koşusunda çok cazip orandayken ilk hanemizde bulunuyordu, sürpriz beklediğimiz atlar arasındaydı; çok istekli ve jokey idaresiyle akıllıca koşmasına rağmen kazanmak için gereken son adımı atamamıştı, bugün karşımıza %50 oranla çıkınca farklı opsiyonları göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Diğer koşu tecrübeli atlardan da kısaca bahsedeyim. 10 numaralı Forever Dixie pedigri-ekip kalitesiyle birlikte iki koşusunda da oldukça istekliydi, Saratoga’daki orta-uzun mesafeli koşularda her zaman bu gibi atlar patlama gerçekleştirebilirler. 3 numaralı Candle da iyi ellerde olmasına rağmen son 200’de oldukça yorulmuş ve düşük dereceyle bitirmişti, bugün 28 günlük aradan dönecek ve galopları ortalama gözüküyor, kazanmak için koşup koşmayacağı noktasında emin olamadık. Bir başka koşu tecrübeli 5 numaralı Mo Shiro ise kum pistte hiçbir varlık gösterememişti, burada deneme yapacaktır, bir şey beklenmemeli. Biz burada pedigri-ekip tarafında çok güçlü etkileşimleri bulunan bir yığın atı önceleyerek atlamaya çalışacağız, Türkiye’deki oyuncular bu atları ya göremeyeceklerdir ya da bütçeleri yetmeyecektir, bir fırsatla yüksek ikramiye için başlangıç yapılabilir. 7-4-9-1-8-6-10 sıralamasındaki atlardan bütçemize göre doldurabiliriz.

SIRALAMA: |7-4-9-1-8-6++10-2|


Önceki

Diyarbakır Tahminleri - 28 Ağustos 2022 (4.942 TL TUTTU)

Sonraki

Saratoga Tahminleri - 28 Ağustos 2022 (8.066 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Berlin Hoppegarten Tahminleri – 31 Ekim 2021

Cumartesi günü Berlin Hoppegarten programıyla Almanya at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çoğu kez yaptığımız üzere, detaylı analiz çabası içerisine girişmeyip, genel bir değerlendirmeyle, sizlere değerli oranları göstermeye çalıştık. İzlemek için oynamak dışında bir şey yapılmamalıdır: Berlin Hoppegarten tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar.
yabanciganyan.com
İncele!

Belmont Park, PRO Tahminler – 23 Eylül 2021

Bizim için en önemli programlardan olan Belmont Park programına tekrar kavuşmuş bulunuyoruz. Kalabalık atlı koşularda pek çok sürprizli sonuçlar görebiliriz, bunun yanında diğer bir-iki koşuda da kurgu şansı yardım ederse; geçen haftalarda rekorlar kırmamızı sağlayan 10.000 TL üstü ikramiye kazanma serisine yeniden başlayabiliriz. Belmont Park tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz, bol şanslar dilerim.
İncele!

Meydan Tahminleri – 9 Aralık 2022

Günün ikinci yabancı at yarışı programı Meydan Dubai ile hedef olmayan günlük yabancı yarış tahminlerimizi sürdürüyoruz. Esasen buradaki yarışlar için iyi sıralamalar çıkarılmaktadır, fakat eküri sistemi siz ne yaparsanız yapın daha az cazip hale getirmektedir. Meydan tahminleri bir gün öncesinden hazırlanıp gece saatlerinde yayına alındı. Bol şanslar dilerim.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!