Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!
yabanciganyan

Scottsville Tahminleri – 20 Kasım 2022

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki

İzmir+Adana Tahminleri - 20 Kasım 2022

Sonraki

Aqueduct Tahminleri - 20 Kasım 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 21 Ocak 2021 (1.641 TL TUTTU)

Herkese iyi günler, Gulfstream Park programıyla ABD at yarışı tahminlerimize devam edeceğiz. Az atlı koşuların çokluğu sebebiyle, belki şablon denemelerimiz olmayabilir. Ancak aranızda ganyan ve ikili gibi oyunlara ağırlık verenler olduğu için; bir sıralama çıkarıp aşağıya ekledik. Gulfstream Park tahminlerini aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.
İncele!

Sha Tin, PRO Tahminler – 21 Şubat 2021

Tüm üyelerimize iyi sabahlar ve iyi hafta sonları dilerim. Üç haftadır bir düzene oturttuğumuz gibi, bu Pazar sabahında da Sha Tin programı ile güne başlangıcı yapıyoruz. Sha Tin'de 6'lı Ganyan'ın 10:05'de başlayacağını hatırlatalım. Koşulara daha rahat çalışabilmeniz adına koşu yorumlarımız bir gün öncesinden eklenmiştir. Şimdiden bol şanslar dilerim.
İncele!

Windsor, PRO Tahminler – 7 Haziran 2021

Günün ikinci hedef programı Windsor ile yabancı yarış tahminlerimizi sürdüreceğiz. Kağıt üstünde gayet keyifli bir program gibi görünmektedir; iki ve üç yaşlı atların koşularını da ayırmak epey kolaydır. Tek meselemiz kurguyla bağlantılı olacaktır; bizim kurgumuz oturursa 5.000 TL üstü ikramiye bize gelebilir. Yıllardır 5 kuruşluk birim fiyatının artmasını dile getiriyorduk, gerçekten komikti; programların neredeyse yarısı 1.000 TL altı ikramiye verir hale gelmişti. Windsor tahminlerimiz öğle saatlerinde eklenecektir.
İncele!

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 24 Mart 2021 (3.786 TL TUTTU)

Herkese merhabalar. Gulfstream Park programıyla yabancı yarış tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Koşularda zaten çok az at olmasına rağmen, Türkiye'deki oyuncular üç farklı atı birden tek olarak kullanmışlar. Bu atlar yıkılırsa iyi ikramiye verebileceği sonucu doğabilir. Vasat programlarla da ilgilenen üyelerimiz için Gulfstream Park tahminlerimiz aşağıya eklenmiştir. Bol şanslar.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!