Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!
yabanciganyan.com

Southwell Tahminleri – 9 Kasım 2020

Pazartesi gününün ikinci programı: Southwell ile İngiltere at yarışı tahminlerimize devam edeceğiz. Southwell’de genelde hangi atların kazanabileceği belli olsa da, Türkiye’deki oyuncular çok yanlış tercihler yapabiliyorlar ve yüksek ikramiye kazanılabiliyor. Umarız AGF tablosunda fırsatlar görebiliriz. Southwell tahminlerimiz yarışlardan 1 saat önce eklenecektir. Bol şanslar dilerim.

[box type=”warning” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”southwell”]Southwell – Koşu Sıralamaları[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”southwell”]

1.Ayak: |1++4-5++3|= Öncelikle Southwell için tamamen hedefsiz olduğumuzu söyleyeyim. Sadece bu gibi vasat yerlerle ilgilenenler için sıralamalar çıkarıyoruz. 1 numaralı Puchita pist performansıyla favori olmayı hak ediyor. Bir kez daha koşuyu kazanabilir. 4-5 ikilisi öncelikli rakip olarak denenebilirler. 3 numaralı Moveonup, şu anki üstündeki az tecrübeli aprantisiyle 11 gün önce kazanmayı bilmişti. %25 yüzde kapladığı göründüğünden geriye ittik.


2.Ayak: |8-5-9++11-12-4-1|= Hepsi birbirinden güvenilmez atlardır. Dolayısıyla favori görünen 2 numaralı Free Love’ı sıralamaya dahi almadık. 8 numaralı Queen of Kalahari, 5 numaralı Dark Shot ve 9 numaralı Young Tiger üçlüsü koşunun içerisinde etkin olabilirler. Misli ve plase oynayanlara öneririm. Başka atlar da tehlikeliler, fakat cazip yüzdeleriyle: 11-12-4-1 sürpriz olarak seçtiklerimiz.


3.Ayak: |3-2++1-5++4|= 3 numaralı Faadiyah ve 2 numaralı Annie De Vega ikilisi piste ayak uydurabilirseler rakiplerine üstünlük kurabilirler. Ne yaptığını bilen ekipleriyle, 1 numaralı Roundel ve 5 numaralı Widaad ikilisi elbette rakip olacaklardır.


4.Ayak: |2-1++6-8++3-5|= 4 numaralı Beat the Heat uzun mesafelerde hiçbir potansiyel vadetmese de, son iki yarışını da kazanmayı başardı. Tabii Southwell’de kazanılan yarışlardan bütüncül bir düşünceye varılmamalıdır. Tekrar kazanabilir mi? Kondisyon avantajıyla kazanabilir. Fakat hem bizim işimize yaramaz hem de biz beğendiğimiz atları yazmak istiyoruz. 2 numaralı Hermocrates ve 1 numaralı Thawry ikilisinden biri koşunun kazananı olabilir. 6 ve 8 öncelikli rakiplerdir. Kurgunun sürprize ihtiyacı varsa: 3-5 denenebilir.


5.Ayak: |3-4++7-8-9-6++1-5|= 3 numaralı Little Downs ve 4 numaralı Cape Greco ikilisi koşuya rakiplerine göre daha formda geliyorlar ve bu koşuda favorilerin domine etmesi biraz daha yüksek olasılık olarak görülebilir. Tabii 3-4 yazmak gibi bir kurgu tercihi olamaz. İkisi %60’a yakın yüzde kaplıyorlar. 7-8-9-6 dörtlüsü öncelikli rakip olarak kullanılabilirler. 1-5 sürprizler.


6.Ayak: |1-3++5-6++10|= 4 numaralı Moonlighting %41 favori görünüyor. Eğer ilk olarak bu koşuyu görseydim, önceki koşularda bazı favorileri çıkarmayı düşünmeyebilirdim bile. Yine de dönüp değiştirme gereği duymuyorum, çünkü hedefimiz, misli şablonlarda bile 1.000 TL üstüdür. Son koşulara az at gelmeyi sevenlere: 1 numaralı Kupa River ve 3 numaralı Visilibility ikilisini öneririz. 5-6-10 üçlüsü rakip olacaklardır.


Önerilen Oyun: İkili Bahis! 

[/toggle_content][/toggle_group][/box]

 

Önceki
yabanciganyan

Lyon Parilly Tahminleri - 9 Kasım 2020

Sonraki
yabanciganyan.com

Newcastle Tahminleri - 10 Kasım 2020

Benzer İçerikler
İncele!

İspanya La Liga Tahminleri | 1.Hafta

İspanya La Liga sezonunu açıyor; futbol tahminlerimize devam ediyoruz. Açıkçası İspanya La Liga bu sezon çok zevkli geçmeye adaydır, önemli potansiyel ve beklentide takımlar yarışacaklar; çok sürpriz bir şampiyon bile çıkabilir. İspanya La Liga tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar.
İncele!

Wolverhampton Tahminleri – 18 Ocak 2021

Wolverhampton programıyla İngiltere at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugün bazı koşularda sürprizler yaşanabilir ve yüksek ikramiye verdiğine şahit olabiliriz. Günün teki kurgusuna başvurulmadığı için; küçük ve orta bütçeli üyelerimiz 5'li Ganyan oyununu tercih edebilirler. Wolverhampton tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!