Şubat Ayı Hedef Günler & Yeni Gelişmeler

2021 yılının ilk ayında müthiş ikramiyeler kazanmayı dilerdik, zaman zaman bunu başardık da; fakat tıpkı önceki aylardaki gibi az atlı programlar ve düşük ikramiyeleri sürekli gördük. Şubat ayında koşulardaki zorlukların ve sayının artacağını biliyoruz, eski ayarlarımıza döndüğümüz ay: Şubat ayı olabilir. Ayrıca bu ay bazı günler üç yabancı yarış programına birden tahminlerimiz de olacak. Bol kazançlı bir ay olmasını dileriz. Hedef günlerimizi ve bazı bilgileri aşağıda görebilir ve okuyabilirsiniz.

Yeni Gelişmeler:

  • Şubat ayında 60 yabancı at yarışı programına tahmin vereceğiz. Bunların içerisinde Gulfstream Park, Aqueduct, Lingfield Park ve Kempton Park gibi kolay analiz yapabildiğimiz, hedef programlarımız da bulunmaktadır.
  • Her hafta iki veya üç kez yerli at yarışı tahminleri verilecektir.
  • Bazı sebepler nedeniyle tahminlerin, üyeliklere göre farklı zamanlarda yayınlanması kararlaştırılmıştır. ULTRA PRO üyeler yarışlardan 2 saat önce, PRO üyeler yarışlardan 45 dakika önce, Standart üyeler ise yarışlardan 20 dakika önce tahminleri görüntüleyebileceklerdir.
  • ULTRA PRO üyelerimiz tüm yarış programları için, bütçelerine göre şablon yaptırılmasını isteyebilirler. En az 3 saat öncesinden Canlı Destek ekranına, bütçelerini, güncel kasalarını ve ikramiye hedeflerini bize yazmalılar. Whatsapp veya SMS numaralarını belirttikleri takdirde yarışlardan 30 dakika önce şablon gönderimi yapılacaktır. Ayrıca ULTRA PRO Şablonlar sayfasına istedikleri kurguların en alt ve en üst limitli şablonları eklenebilir. ULTRA PRO üyelerimiz arasında ortak kupon yapmak isteyenler olursa, bize bildirebilirler ve bizim organizasyonumuzla ortak kuponlar yapabilirler.
  • Bazen ücretsiz tahminler hakkında mesajlar alıyoruz, ücretsiz tahmin vermeyi düşünmüyoruz. Çünkü standart üye sayımız arttı ve uygun fiyatlarla standart üyelik yapıyoruz. Eğer ücretsiz tahmin verirsek; standart üyelere büyük bir haksızlık olacak. Bunun olmayacağını söyleyebiliriz, her zaman internetten ücretsiz tahmin bulabilirsiniz. Biz farklı bir şey yapıyoruz.
  • Bütçelerini yükselten PRO üyelerimizin, ULTRA PRO üyeliğe geçişi için %15 indirim sağlayabiliyoruz. Bu indirim hakkı sadece 3 aylık ve üstü üyeliklerde geçerlidir.


İlk kez üye olacaklar için, yararlı bilgiler ve üye olma bağlantıları aşağıdadır. 
Yabancı Ganyan üyelik paketlerini incelemek isterseniz aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Küçük bütçeliler için Standart Üyelik, orta bütçeliler için PRO Üyelik ve yüksek bütçeliler için ULTRA PRO üyelik çeşitleri bulunmaktadır. Her üyelik için sınırlı alım yapılmaktadır. Özet bilgiler için aşağıdaki sekmeleri açabilirsiniz.
ÜYELİK PAKETLERİNİ İNCELEYİN