Tenis WTA/ATP Rome Tahminleri – Yarı Final/Final Eşleşmeleri

Yabancı Ganyan’ın günlük tahmin hazırladığı ve bazı üyelerimizin takip ettiği Tenis tahminlerinden herkese merhabalar! Esasen günde dört at yarışı tahmin verdiğimizden diğer sporlara fazla ilgi yoktur. Yine de birkaç kişi için de olsa tahminler hazırlamayı seviyoruz. Tenis tahminlerimizi aşağıda inceleyebileceksiniz. Bol şanslar diliyoruz.


1.Turnuva: WTA Roma
Burada Swiatek‘in turnuvayı kaybedeceğini düşünmüyoruz, kazandığı maçları izleyenler/form durumunu görenler bize mutlaka katılacaklardır. Öyleyse turnuvayı Swiatek’in kazanacağının tahminini yapabiliriz ve ilk olarak Sabalenka’yı 2-0 geçeceği söylenebilir. Onun karşısına ise yine rakip olarak formda bir başka oyuncu Jabeur‘ün geleceğini düşünmekteyiz. Toparlanacak olursa;

Swiatek – Sabalenka: 2-0

Jabeur – Kasatkina: 2-0

Final: Swiatek – Jabeur: 2-1

2.Turnuva: ATP Roma
Bu turnuvada da Djokovic‘in süpüreceğini söylemek yanlış olmaz, beş kere bu turnuvayı kazandı ve son maçlarında da inanılmaz formda gözüküyor. Onun karşısına ise Zverev bir sürpriz yaparak katılabilir, son karşılaştıklarında da üstün gelebilmişti. Tahminlerimizi aşağıya derleyelim:

Djokovic – Ruud: 2-0

Tsitsipas – Zverev: 1-2

Final: Djokovic – Zverev: 2-0

Önceki

Futbol Tahminleri | 14-15 Mayıs 2022

Sonraki

Greyville Tahminleri - 14 Mayıs 2022

Benzer İçerikler

Yarışlar, Üyelikler ve Ücretsiz Tahminler Hakkında

Herkese merhabalar. Koronavirüs salgını nedeniyle, -haklı olarak bazı yerlerde At Yarışı programları iptal ediliyor. Yine de diğer sporlara kıyasla daha çok bahis odaklı olması nedeniyle; At Yarışı'nın olabildiğince sürdürülmeye çalışılacağını düşünüyoruz. Kısa süreli belli yerlerde ertelemeler görmemiz ise şaşırtıcı olmayacaktır. Yarışların ertelenmesi/yarış alınmaması durumunda üyelerimizin üyelik sürelerinde bir eksilme yaşanmayacaktır. Bu konuda endişe etmenize gerek yoktur.