Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Turffontein Tahminleri – 26 Ocak 2023

Perşembe gününün ikinci yabancı yarış programı Turffontein ile Güney Afrika at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Turffontein programında oldukça az at kaldı ve pek fırsat gözükmüyor. Yine de ilgilenen oyuncular için çalışmalarımız bir gün öncesinden yayına alınmıştır. Bol şanslar dilerim.


1Ayak: 3 numaralı Silk Garden yarın 16’ıncı çim pist yarışına çıkacak, görece ortalama performanslar sergilediğini belirtmek lazım, koşu tecrübesi tarafında rakibi bulunmadığından artık Maiden’dan çıkmayı başarabilir. İlk kez koşacak iyi ellerdeki 7 numaralı Honey In Green ve 8 numaralı Lushozi Shoop onu zorlayabilir. 5-6 seçilen kurgu sürprizleridir, 250 TL üstü şablonlara hitap ederler.

SIRALAMA: |3-7-8++5-6|

2Ayak: 1 numaralı Quixote ve 6 numaralı Free Movement ikilisi Maidenda çok oyalanan atlar arasında en gösterişli gözükenlerdir, akıllıca seçilen koşu haritalarının ödülünü alabilirler. Yine ilk kez koşacak olan 7 numaralı Incredible India’nın da benzer etkilerle iyi koşması beklenebilir. Tecrübeli atları ise 3-2-11-4 olarak sıraladık. Temelde 3 numara ve daha sonra 2 numara kurguya dahil edilecektir. 11-4 için ise %10 altı oranlar ve en geniş bütçeler talep edilir.

SIRALAMA: |1-6-3-7++2-11-4|

3Ayak: Günün en belirsiz koşusu. Birçok at kariyer günü geçirip patlayabilir, çünkü hepsi kapalı kutulardır, henüz seviyelerini belli etmediler. Risk seven oyunculara 12-1-2-3-11 beşlisini ilk planda öneririz. Tercihen 5-4-8-10-9-6 sıralaması takip edilerek %10 altı oranlılardan takviyeler yapılır, yükseki ikramiye için cazip oran denk getirilmeli.

SIRALAMA: |12-1-2-3-11++5-4-8-10-9-6|

4Ayak: Gerçekçi olmak gerekirse 2 numaralı Battleground günün net favorisidir, istikrarsız rakipleri arasında kağıt üstünde sorun yaşamaması beklenecektir. Tekli kurgu sevenlere söz konusu favori at önerilir. Teksiz hallerinde 1 numaralı Harold The Duke ve 4 numaralı Elducino ikilisinden iyi yarışlar umulabilir. 6 sürpriz.

SIRALAMA: |2++1-4++6|

5Ayak: Günün art arda ikinci basit senaryoya müsait koşusudur, söz konusu iki koşu programı az ikramiyeye doğru itebilir. 1 numaralı Rosslyne, 3 numaralı Ponderosa Pine ve 2 numaralı On The Guest List üçlüsü arasında geçecektir. Kurgusal nedenlerle takviye yapmak istenirse 6-4 ve daha sonra 8 sıralamasına göz atılabilir, genelde en geniş tekli hallerinde ihtiyaç duyulur.

SIRALAMA: |1-3-2++6-4|

6Ayak: Koşudan ayrılan atların ardından burada da pek bir sürpriz senaryo ihtimali kalmadı. 5 numaralı Allthewayfromusa, 2 numaralı Time To Meditate, 7 numaralı Sassy ve 6 numaralı Queen Britanna dörtlüsü geriye kalan altı attan seçtiklerimizdir. Son koşular epey vasat kaldığından pas geçilebilecek bir programdır.

SIRALAMA: |5-2-7-6|

Program Değerlendirmesi:

Son üç koşudaki durum programı az ikramiyeye itecektir, bizim üyelerimize hitap eden herhangi fırsat bulunamayacaktır. İlgilenen-izleyecek oyuncular ganyan türevi oyunlara bakabilirler. Bol şanslar dilerim.

Tek Adayı: Battleground
Beklenen İkramiye: 5.000 TL altı
Hedef Mi?: Evet

Önceki

Belmont Tahminleri - 26 Ocak 2023

Sonraki

Southwell Tahminleri - 26 Ocak 2023

Benzer İçerikler
yabanciganyan
İncele!

Belmont Park Tahminleri – 5 Mayıs 2022 (6.440 TL TUTTU)

Her haftanın ilk günleri gibi sıkıcı programların ardından, ana hedef programlarımızdan Belmont Park ile Amerika at yarışı tahminlerimize devam edeceğiz. Geçtiğimiz ay Keeneland Bahar Sezonu'nda iyi işler çıkarttık, Belmont Park'ta da %70-75 başarı oranı yakalarsak iyi bir dönem geçirmiş oluruz. Belmont Park tahminlerimizi takvimimizde belirttiğimiz 19:15 saatine yetiştirmeye çalışacağız. Şimdiden bol şanslar dilerim.
yabanciganyan
İncele!

Vaal Tahminleri – 17 Kasım 2022

Perşembe gününün ilk yabancı yarış programı Vaal ile Güney Afrika at yarışı tahminlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Hatırlanacaktır ki dünkü Güney Afrika programı epey sıradan-küçük ikramiyeli sonuçlanmıştı, bugün de kolay küçültmeler yapılabildiğinden bir kritik koşudaki sonuca bağlı olmakla birlikte az ikramiye vereceğine inanıyoruz. Vaal tahminleri sabah 09.00'da yayına alındı. Bol şanslar.
İncele!

Gulfstream Park Tahminleri – 4 Aralık 2022

Pazar akşam seansı programlarından Gulfstream Park ile Amerika at yarışı tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Son denk gelen Gulfstream Park programında analizler işlemiş ve çok küçük bedellerle iyi ikramiyeler kazanılmıştı. Bugünkü 1.Altılı tarafı çok basit gözükse de, umarız en azından 1.000 TL'yi aşan bir ikramiye sonucu yaşanır. Bol şanslar.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!