yabanciganyan.com

Vaal Tahminleri – 10 Mayıs 2022 (8.015 TL TUTTU)

Salı günü (10 Mayıs) Vaal programıyla Güney Afrika yarış tahminlerimizi sürdürüyoruz. Tahminleri takvimimizde 1 saat önce yayınlayacağımızı belirtmiştik, fakat bazı üyeler yedili plase oynadığından yetişmekte zorlanabildiklerini belirtiyorlar; bundan sebeple gece saatlerinden yorumlar girilmiştir. Koşu saatlerinde AGF tablosundaki durumlara göre doğru tespitler yapılmalıdır. Bol şanslar dileriz.


1.Ayak: |4++7-1-10++6|= İlk koşularda kurgusal nedenlerle hiçbir zaman favori oranları tercih edemiyoruz, mantıklı bir strateji olduğuna halen inanmaktayız. Bununla birlikte favori oranını hak eden safkanları da sizlere belirtme yükümlülüğümüz var: 4 numaralı Emirate Gina ilk üç koşusunda kazanma mücadelesinin içerisinde olmasının yanında, son koşusunda yüksek potansiyelli önemli atlar içerisinde de ortalama görüntüdeydi. Aradan dönmesi problem yaratmayacaksa kazanması beklenir. Bizim cazip oranları nedeniyle kullanacağımız atlar ise 7-1-10 üçlüsü olabilirler, en iyi günlerinde favoriden koşuyu çalma uğraşı vereceklerdir. 6 sürpriz.

Koşu Sonucu: 6-10-1

2.Ayak: |8-6++1++4|= Burada da favori sonuçlarına hazırlıklı olmamız gerektiğini belirteyim, üst üste favori atların kazanması epey normal senaryodur ve hassas bütçeliler doğrudan dörtlü oyununa geçiş yapmayı tercih edebilirler. 8 numaralı Tirpitz ve 6 numaralı San Quintin ikilisinin ilk koşularındaki görüntüleri şu anki grubu geçmeleri için yeterli düzeydedir. 5-1 hata kollayacaklardır. 4-9 ise %5 altı kaldıkları takdirde en geniş halleri için kurgu sürprizleridir.

Koşu Sonucu: 8-3-1

3.Ayak: |15-14++1-12++5-9-10-11|= Öncelikle buradaki bazı atların beş gün önce koşmasından dolayı bugün koşmayı istemeyebileceğini belirteyim; bir gün öncesinden hazırlanan sıralamalarımızdaki atların birçoğunu çıkmış görebilirsiniz. 15 numaralı Whatyouwaitingfor kağıt üstünde bir başka favori durumunu hak eden safkandır, ilk koşusundaki performansını geliştirirse, yarışlarında hiçbir şey gösterememiş atlar içerisinde sivrilebilir. 3-14-13 başlıca seçtiğimiz rakipleridir. Kalan atlardan ise sürpriz aranacaksa bütçe yettiğince doldurulabilir, zira hepsi kapalı kutu veya vasat altılardır, kariyer günlerini beklersiniz.

Koşu Sonucu: 15-11-1

4.Ayak: |2++9-1-7++3|= 2 numaralı Stolen Thunder son koşusunda aradan dönüp birincinin iki boy gerisinde bitirmeyi başarmıştı; formsuz rakipleri içerisinde daha iyi dereceler elde etmesi beklenebilir. 9-1-8-7 dörtlüsü ona rakip olmaya aday atlardır. 3 işi zor sürpriz; %5 altı kaplaması halinde en geniş halleri için değerli olabilir.

Koşu Sonucu: 2-1-9

5.Ayak: |6-5-4-2-9++7|= Bir bütçe koşusu olduğu vurgulanabilir, atlar arasında önemli ayrımlar yapılması güçtür, açıkçası gerek de yoktur; çünkü diğer koşularda favori-plase sonuçları beklenirken, burada sürpriz doldurması yapılması mantıklıdır. 6-5-4-2-9 beşlisinden %35 üstüne çıkan at yoksa hepsini yazabilirsiniz. 1 ve daha sonra 7 seçtiğimiz rakiplerdir.

Koşu Sonucu: 5-4-7

6.Ayak: |3-5-4-7-6-12-14++8-9-2-10++11|= Günün sevindirici tek koşusu olabilir, burada az at yazılamayacaksa da; birçok sürpriz oranlı fakat şansı gayet yüksek atı denk getirebilmeniz mümkündür, kolay kolay sürprizleri tespit edebileceklerini sanmıyorum. Söz gelimi bu koşuda sürpriz oranlı atlar tercih edilmelidir; herhangi %30 üstü ayrışan atı kullanmayınız. 3-5-4-7-6-12-14 yedilisinden bahsettiğimiz oranlı atlar yoksa yalnız bırakabilirsiniz. 8-9-2-10-11 sıralamasından %7-8 altı oranlar görüldüğünde ise mutlaka denenmelidir.

Koşu Sonucu: 3-5-14


Önceki

Wolverhampton Tahminleri - 9 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Chantilly Tahminleri - 10 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Southwell Tahminleri – 4 Nisan 2021

Az atlı ve haliyle keyifsiz denebilecek bir Southwell programından herkese merhabalar. Böyle programlardan da yüksek ikramiyeler kazandığımız zamanlar olabiliyor, AGF tablosunda fırsatlar gördüğümüz durumlar oluşabilir. AGF tablosu netleştikten sonra koşu yorumlarımız yazılıp yayına girecektir. Tüm üyelerimize şimdiden bol şanslar dilerim.
İncele!

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 22 Aralık 2021 (5.660 TL TUTTU)

Gulfstream Park programıyla Amerika yarış tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Program oldukça az atlı koşulardan oluştuğundan dolayı birçok üyemizin ilgisinin dışında kalacaktır, yine de misli ve ganyan oyunları oynayanlar için fırsatlar ortaya çıkabilir. Gulfstream Park tahminlerimizi 17:45'te sitemizde görüntüleyebilirsiniz.
yabanciganyan
İncele!

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 24 Aralık 2020

Herkese bir başka Gulfstream Park programıyla daha merhabalar. Dünkü Gulfstream Park programının kalabalık atlı koşulara sahip olmasını beğenmiştik. Fakat ne yazık ki istediğimiz ikramiyeyi veremedi, ancak en doğru kurguyu yaptığımızı ve hep kazanan atları seçtiğimizi gördünüz. Bugün umarız sürprizli bir gün yaşanır, küçültme yaptığımız yerlerde de şanslı oluruz. Gulfstream Park koşu yorumlarımız 20:00, şablonlarımız ise yarışlardan 20 dakika önce eklenecektir. Görüşmek üzere.
İncele!

Sha Tin, PRO Tahminler – 21 Şubat 2021

Tüm üyelerimize iyi sabahlar ve iyi hafta sonları dilerim. Üç haftadır bir düzene oturttuğumuz gibi, bu Pazar sabahında da Sha Tin programı ile güne başlangıcı yapıyoruz. Sha Tin'de 6'lı Ganyan'ın 10:05'de başlayacağını hatırlatalım. Koşulara daha rahat çalışabilmeniz adına koşu yorumlarımız bir gün öncesinden eklenmiştir. Şimdiden bol şanslar dilerim.