Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Ağustos 2022
PSÇPCCP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
yabanciganyan.com

Vaal Ücretsiz Koşu Yorumu – 4 Ağustos 2022

Herkese iyi günler dileriz. Bugünkü Vaal programına ait ücretsiz koşu yorumuna aşağıda ulaşabilirsiniz. Yabancı Ganyan ücretsiz tahmin veren bir site değildir, günde 13-14 saat vakit ayırılan iş için ücretsiz bir organizasyon dünyanın hiçbir yerinde görülemez. Sadece koşu yorumları üyeliğimizin tanıtımını yapmak için bir koşu yorumunu ekliyoruz. İlgilenen ciddi oyuncular Standart Üyelik kaydı gerçekleştirebilirler.


6Ayak: 1 numaralı Jaimala‘yı üstünde Ryan Munger varken önerdiğimizi ve geri dönüş aldığımızı hatırlıyorum, belki kariyer bazında grubun en iyi atı değildir, ancak bugün form durumu itibariyle ön sıralarda değerlendirilmesi gerekir, aprantisiyle uyum sağlarsa kazanabilir. Bununla birlikte yine jokey Lerena’nın (bize göre ülkenin en yetenekli jokeyi) başını çektiği tehlikeli atlar silsilesi vardır. Diğer atları kısa kısa anlatmak gerekirse: 2 numaralı Elusive Swann mesafede koştuğu 8 yarışında sadece Lerena ile buluştuğunda (son yarışı) kazanabilmiş, öncesinde ise Jaimala’nın bir boy gerisinde bitirmişti, tecrübe faktörüyle gözden kaçırılmaması gereken bir attır. Daha uzun mesafe atı olan 3 numaralı Afraad, Elusive Swann’ın yakın zamandaki kazandığı koşuda Ryan Munger’ın çok iyi idaresine rağmen Elusive Swann’ın iki boy gerisinde kalmıştı, mesafe düşüşünü halledebilirse ve iyi yer tutarsa şansı olabilecektir, ayrıca jokey Yeni değişikliğinin kötü etkilemesini beklemiyoruz, zira o da bu at ile iyi performans göstermiştir, sürpriz şansı verilmesini tavsiye ederiz. 4 numaralı Brenden James 2000 metreye ilk kez çıkacaktır, Munger onu tercih ediyor ve iyi ellerde olmasıyla mesafeye uyum sağlayabilme ihtimali bulunmaktadır. 6 numaralı Romeo’s Magic ise sıradan ellerde olmasına rağmen, mesafede 9 kez koşup 1 kez kazanmış ve yine Vaal’de günün favorisi Jaimala ile başa baş mücadele edebilmişti. 8 numaralı My True North‘ün de ilk kez kapalı gözlükle koşacağının detayını vererek bitireyim. Söz gelimi biz tercihimizi sıralamadan fark edeceğiniz üzere tecrübeden yana kullanacağız, ancak önceki koşularda rahat küçültme bulduğumuzdan her kurguya açığız.

SIRALAMA: 2-6-3-4-1-8


Önceki

Vaal Tahminleri - 4 Ağustos 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Brighton Tahminleri - 4 Ağustos 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Mahoning Valley Tahminleri – 15 Kasım 2021

Mahoning Valley programıyla haftanın ilk Amerika yabancı yarış tahminine başlangıcı yapıyoruz. Az atlı bir Mahoning programı olduğundan dolayı, pek de bizim üyelerimizin isteyeceği türden ikramiyeler vereceğini sanmayız. Yine de her programa olduğu gibi, bu program için de tahminler hazırlayacağız. Mahoning Valley tahminlerimizi yarışlardan 30 dakika önce görüntüleyebilirsiniz.