Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Windsor Tahminleri – 2 Mayıs 2022

Salı gününün ikinci yabancı yarış programı Windsor ile İngiltere at yarışı tahminlerimizi hız kesmeden sürdüreceğiz; Windsor programları, her sene birkaç kez çok kolay yakaladığımız, çim pist programı olması sebebiyle fırsat yaratan güvenilir bir hipodromlardandır. Eğer kurgumuzu da olağan bütçelerle denkleştirebilirsek sizlere hedef yapmanızı önerebiliriz. Windsor tahminlerimiz saat 16:00‘da yayına girecektir. Bol şanslar.


1.Ayak: |6-1-9++5-7-2|= 4 numaralı Gidwa’nın çim pist koşuları en yalın ifadeyle berbattı; ardından ekip değişip sentetik ve fibresand pistlerde iyi yarışlar yaptığına şahit olduk. Biz onun bu pistte de gelişim gösterebileceği ihtimali ve elbette James Doyle etkisiyle farklı koşabileceğini düşünmekteydik, ta ki Türkiye’deki oyuncuların ilk koşularda mutlaka bir atı tek attığını hatırlayana dek. 6 numaralı Power Generation, 1 numaralı Antiphon ve 9 numaralı Twilight Bay üçlüsü suni favoriden daha iyi atlardır ve pistte sorun yaşamazlarsa kazanmaları olağan kabul edilir. 5 başta olmak üzere: 5-7-2 sürpriz sıralamamızdır.

Koşu Sonucu: 1-4-2

2.Ayak: |3-1-6-5++10-8-2-11|= 9 numaralı Majeski Man bugün güçlü rakipleri karşısında bulsa da, pedigri kalitesiyle performans arttırma ihtimalini taşımaktadır; ayrıca jokey Hollie Doyle ile kazandığı son koşusu da ilgi çekicidir, başarılarını sürdürebilirler. Biz bu at favori oran kapladığından dolayı sadece geniş bütçelere bırakmak istiyoruz, çünkü hem tecrübeli hem de tıpkı favori kadar potansiyelli başka atlar da bulunmaktadır. 3-1-6-5 dörtlüsü size yarışı mutlaka izleteceklerdir. 10-8-2-11 sürpriz sıralamasıdır.

Koşu Sonucu: 3-5-9

3.Ayak: |5++3-2-1|= Buradaki favori 2 numaralı Excel Power’ın genel beklenti, son yarışındaki hali ve elbette jokey-antrenör eşleşmesiyle favori oranını hak ettiğini düşünüyoruz; rakipleri ondan oldukça tecrübeli olsa da, ikisinin formsuz, diğerinin de aradan dönecek olmasının avantajını sağlayıp kazanabilir. Biz 5 numaralı Fox Power‘ın geçmiş sezonlardaki performanslarına dönebilme ihtimalini hissediyoruz, özellikle yeni ekibinde farklı bir sezona başlangıç adımı atabilir, izleme kurguları yapılıyorsa veya sonraki koşularda küçültmeler yapılamıyorsa tek olarak denenebilir. Tercihen mümkünse kurgu stilinize göre sıralamadaki atlardan üç atlı tercihler yapmanız doğru olur. Örneğin sürpriz kurguda (beşli-dörtlü halleri de dahil) 5-3-1 yazılabilir.

Koşu Sonucu: 2-5-4

4.Ayak: |3++6-4-8-7|= 3 numaralı Maplewood‘un aradan dönüp katıldığı çim pistteki koşusunda iyi göründüğünü söyleyemem, sonlardaki yorgunluğu iyi bir sinyal değildi. Bununla birlikte o gün William Buick’in çok fazla zorlamadığını da ifade edeyim; bugün daha uygun grup içerisinde kazanmak için koştuklarına şahit olunabilir. 6 numaralı Shared‘ın ona zorluk çıkarabileceğini tahmin etsek de, tekli hallerinde 3 numarayı kullanabilirsiniz. 4-8-7 ise hata kollayacak olanlardır. Eğer 8 numaralı at bir yarış görseydi, pedigri-ekip yönünden oldukça iyi etkileşimlere sahip olduğundan üç atlı geçişler hedeflenebilirdi. 7 numaralı Super Lover’ın üstünde M.Harley’in olması da ilgi çekicidir, buraya kazanmak için gelecek bir jokey.

Koşu Sonucu: 3-7-8

5.Ayak: |7-1-9++6-3-5-10|= Atlar arasında genel kaliteyi saptadığımız tüm parametrelere ortalama düzeyde baktığımızda pek bir ayrım yapamıyoruz. Dolayısıyla şanssız senaryolarda sıralamanın sonundaki atların da patladığı görülebilir, bu ihtimaller akıllarda tutulmalıdır. Bununla birlikte 7 numaralı Culture, 1 numaralı Eton Blue ve 9 numaralı New Heights‘ın size yarış izletebileceğini düşünüyoruz. Ciddi kurgular yapanlar 6-3-5-10 sıralamasını önceleyerek bütçeleri doğrultusunda takviyeler yaparlar.

Koşu Sonucu: 8-9-1

6.Ayak: |9-10-11-12++2-7-8++3|= Koşu klansmanının gereği olarak herhangi bir atın yüksek derecede ön plana alınamayacağını yazacaktım ki, Türkiye’de 5 numaralı The Writer’ın %45 kapladığı oranı gördüm. Beş yılı aşkındır sizlere her gün tahmin hazırlıyorum, bir kez bile yurt dışındaki oranlardan bağımsız hareket ettiklerine rastlamadım, oradaki atların neden favori olduklarını da bildiklerini sanmıyorum. Biz söz konusu favorinin pedigri kalitesini ve rakiplerine kıyasla son koşularında daha tehlikeli olabilmesini anlıyoruz-kabul ediyoruz, yine de çim pistte henüz hiçbir şey yapmamış bir atı, Wolverhampton’da ikinci oldu diye de tek atacak değiliz. Atların tamamı bugün kazandığında en iyi gününü geçirmiş olacak, bundan sebeple bütçeniz yettiğince doldurmayı tercih edebilirsiniz. 9-10-11-12 patladıkları takdirde şaşırmayız. Ciddi hallerinde 2-7-8 ve daha sonra 3 takviyeleri yapılabilir.

Koşu Sonucu: 9-8-2

Önceki
yabanciganyan.com

Greyville Tahminleri - 2 Mayıs 2022 (10.734 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan.com

Vaal Tahminleri - 3 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Longchamp, PRO Tahminler – 30 Mayıs 2021

Longchamp programıyla Fransa at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlk iki koşuda genel seyirden farklı sonuçlar ortaya çıkarsa; Türkiye'de pek çok oyuncunun bu programdan çıkabilmesi kolay olmaz. Tüm üyelerimize kurgu şansı dilerim, Longchamp tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz.
Total
1
Share