Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan

Wolverhampton Tahminleri, 13 Ağustos 2018
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki
yabanciganyan

Gulfstream Park, Ücretsiz Tahmin - 12 Ağustos 2018

Sonraki

Wolverhampton, Ücretsiz Tahmin - 13 Ağustos 2018

Benzer İçerikler

Belmont Park, PRO Tahminler – 10 Ekim 2020

Herkese iyi hafta sonları ve bol şanslar dilerim. Belmont Park programıyla yabancı yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Son günlerdeki trend, dün de devam etti ve çok düşük ikramiye verdi. Ne yazık ki, bugün de bazı koşularda favorilerin günü olabilir. Biz, her zaman olduğu gibi sürpriz arayacağız. Belmont Park tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. 
yabanciganyan.com
İncele!

Saratoga, PRO Tahminler – 3 Eylül 2021

Çim pist yarışlarının yapılacağı, dokuz koşulu bir Saratoga programıyla yabancı yarış tahminlerimizi sürdüreceğiz. Bizim için gerçekten çalışması zorlayıcı bir program olduğunu söylemek isterim, dokuz koşu olmasının yanında, pek çok atın genel anlamda benzer verilerini küçük farklılıklarıyla sıralamaya uğraş verdik. Bir program için 6-7 saat harcadığımızda da ne derece tüm koşularda başarılı olabileceğimizi kestirmemiz zordur.
İncele!

Happy Valley Tahminleri – 10 Mart 2021

Herkese günaydınlar, Happy Valley programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Sizlerin üstünde çalışma yapabilmesine fırsat tanımak adına; Happy Valley tahminlerimiz sabah 08:30'da yayınlamıştır, tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
Total
1
Share