Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Wolverhampton Tahminleri – 9 Mayıs 2022

Pazartesi gününün ikinci programı Wolverhampton ile İngiltere at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Genelde Wolverhampton’daki bu tip programlarda favoriler en iyi günlerini geçirip kazanabiliyorlar; fakat genel kaliteleri düşük olduğundan biz bazılarını yazamayacağız. Sürpriz kurgu sevenler, bütçesi rahat olanlar Wolverhampton tahminlerimizi oynayabilirler. Koşu yorumlarımız 16:00; şablonlarımız ise 16:15‘de yayına alınacaktır.


1.Ayak: |1++2-10-9-7-6-5|= 1 numaralı Dark Side Prince koşuya formda katılan atlardan biridir; eğer ağır taşıdığı kilo problem yaratmazsa düzlükten sonra rakiplerine birkaç boy fark attığı bile izlenebilir. Biz burada 1 numaralı atın form durumundan dolayı hakkını vermekle birlikte, diğer koşuya hedef yaparak gelebilecek plase atları (8-3) tercih etmeme eğilimi içerisine giriyoruz; onlar yerine pek şans verilmeyen, fakat en iyi günlerinde Wolverhampton gibi yerlerde patlayabilecek 2-10-9-7-6-5 sıralamasını belirliyoruz.

2.Ayak: |1-4-3-7++2-9++8|= Biz burada da herkesin görebileceği ve yurt dışında öne çıkartılan 2-9 ikilisini ikinci haneye alıyoruz; çünkü 1-4-3-7 dörtlüsünün söz konusu atlardan önemli eksiklikleri olduğunu saptamıyoruz. Geniş hallerinde ise pekala oranı cazip olmayan 2-9 ve sürpriz aranacaksa 8 ilavesi yapılabilir.

3.Ayak: |3++7-5-4-6-2-8++1|= Koşudaki tüm atların ortalama yarış kalitesine ve pedigrilerinden gelen potansiyel verilerine sahip olduklarını söyleyebilirim; eğer sonraki koşularda küçültme yapabilirseniz burayı kapatmak isteyebilirsiniz. Biz James Doyle’un tercihine güvenerek 3 numaralı Meng Tian‘ın grup içerisinde şanslı olabileceğini düşündük, sonraki koşularda tek bulamazsak örnek tek olarak sizlere sunacağız. İlk cümlede belirttiğim gibi birçok doğrudan rakibi olduğu da gerçektir, bütçe yettiğince rakiplerle doldurulur.

4.Ayak: |3-7-2++6-5-1|= Atların tamamı berbatlar, hal böyle olunca, son yarışlarında biraz iyi gözüken ve Silvestre De Sousa’nın tercihlediği 4 numaralı Hachert’ın favori olması kadar doğal bir senaryo yok. Bununla birlikte berbat şeklinde nitelediklerimizden biri de 4 numaralı favoridir, çünkü onun da genel kalitesi oldukça sıradandır, tabela dışı kaldığında inanılmaz şaşırılmaz. Söz gelimi biz %55 oranıyla tek atamayacağımızdan sıralamamıza da almıyoruz. 3-7-2 üçlüsü grupta farklı koşabilirler. Diğerlerinden ise 6-5-1 sıralamasını belirledik.

5.Ayak: |7-1-2-3++8|= Önceki koşunun bire bir aynısı tablo mevcut. Wolverhampton gibi yerlerde pek çok kez kondisyonlu atların kazandığı gerçektir, yine de sıradan atlara sırf son koşularında ortalama olduklarından %45 oranlarıyla tercih etmek istemiyoruz; zaten yüksek ikramiye hedefi olmayan kişiler aramızda yoktur diye düşünüyorum. 7-1-2-3 dörtlüsü burada nasıl kazanılacağını bilen ekip-jokey eşleşmeleriyle koşuda söz sahibi olabilirler. 8 seçtiğimiz sürpriz.

6.Ayak: |5++7-9-3-1++2-4|= 5 numaralı Courtside iki kötü yarışının ardından ekip değiştirince kariyerinin düşüşe geçebileceğini haklı olarak düşünenlerden biri de bendim, fakat beklentinin aksine bir amatör binici koşusu olsa da oldukça iyi görüntüyle kazanmayı başarmıştı. James Doyle’un onu tercihiyle kazanma serisi başlatabilmesi olası bir senaryodur. Bununla birlikte sizlere tek adayı olarak önermediğimizi de belirteyim, hatta %40 üstüne çıksaydı olumsuz yönlerinin baskılanıp dışarıda bırakıldığı bile görülebilirdi. 7-9-3-1 dörtlüsü onun işini zorlaştırabilirler. 2 ve daha sonra 4 sürprizler.

Önceki
yabanciganyan.com

Angers Tahminleri - 9 Mayıs 2022 (11.160 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan.com

Vaal Tahminleri - 10 Mayıs 2022 (8.015 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Sha Tin Tahminleri – 25 Nisan 2021

Sha Tin programıyla Hong Kong yarış tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Günün tekinin de bulunduğu ve diğer koşuların ise sürprize açık olduğu; cazip bir program denk getirdiğimiz söylenebilir. Birkaç gün önce Hong Kong yarışlarında kurgularımız oturmuştu, bugün de aynısının yaşanmasını temenni ederim. Sha Tin tahminlerimiz bir gün öncesinden yayınlanmıştır, bol şanslar.
Total
8
Share