Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Günün Tercihleri (Ücretsiz Yabancı Yarış Tahminleri)

Yabancı Yarış oynayıp bizi bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz, Yabancı Adam bu işin en başından beri hem ücretsiz hem profesyonel tarafta onbinlerce oyuncu için çalışma yapmıştır. Yabancı Ganyan sitemizle de 5’inci yılımızı bitiriyoruz, her gün en az üç tahmin veren dünyadaki tek siteyiz. Biz 2013-2016 yılları arasında yayınladığımız ücretsiz tahminlerle Türkiye’deki AGF tablosunu belirliyorduk, oraya geri dönmek elbette istemeyiz, çünkü getirisi yok, ancak her gün bir koşuya ait tahminlerimizi ücretsiz olarak sunmak istiyoruz. Bol şanslar dileriz.


20 Haziran 2022 – Chepstow Ücretsiz Tahmini

1Ayak: |2-7++8|= Güne basit sonuçlanacağı açık bir koşuyla başlıyoruz. Biz söz konusu pedigri kaliteli ve yarışlarında iyi işler çıkartanlardan 2 numaralı Shawnee Warrior ve 7 numaralı Foursome‘ı daha önde değerlendiriyoruz; ilki Wetherby’da birincinin hemen arkasında üçüncü bitirebilmiş; ikincisi 7 numaralı Foursome ise ilk yarışında sadece kondisyon kazanmakla yetinse de, ekip-pedigri yönünden gelişim göstermeye ciddi adaydır. Diğer koşu tecrübeli at olan 8 numaralı All Go kurgu avantajı elde edebilmek adına, en geniş hallerine bırakılabilir.


20 Haziran 2022 – Windsor Ücretsiz Tahmini

3Ayak: |2++1-3|= Üç atlı bir koşu olduğu ortada, 5 numaralı Cowboy’un söz konusu atlara yaklaşabilmesi için ciddi seviye atlaması gerekir, ki genelde böyle radikal inişler-çıkışlar gerçekleşmez. Söz konusu üç attan 2 numaralı Cliffs of Fury‘i günün teki olarak sizlere öneriyoruz, son koşularındaki istikrarını birincilikle taçlandırabilir. Teksiz halinde 2-1-3 yazılabilir.


21 Haziran 2022 – Kenilworth Ücretsiz Tahmini

4Ayak: |5-6-4++3-2++1|= Atların en iyi gününde senaryonun farklılaşabileceğini söyleyeyim, çünkü hepsinin tavan performansları birbirine yakındır; hatta ikinci ve üçüncü hanedekilerin daha iyidir. Ancak bu sezondaki performansları öncelenerek değerlendirme yapılırsa: 5 numaralı Steinbeck, 6 numaralı Secret Oasis ve 4 numaralı Pomodoro’s Jet‘in daha istikrarlı oldukları görülebilecektir, dolayısıyla küçük-orta bütçeliler kazanmaya yakın koşacak atları yazmayı satın alabilirler. Bununla birlikte bu atlar yüksek oran kaplarsa 3-2-1 üçlüsünden cazip olanlar kurgulara eklenirler.

21 Haziran 2022 – Beverley Ücretsiz Tahmini

5Ayak: |3-7-6++5-10|= Üç atlı bir koşu gibi gözüktüğünü doğrudan söylemeliyim. Hatta bütçeniz sınırlıysa 3 numaralı Haven Lady ve 7 numaralı Clan Jock‘u yalnız bırakmak bile faydalı olabilecek bir stratejidir. Rakip eklenecekse 6 numaralı Iron Sheriff ve daha sonra 5 numaralı Termonator öncelenebilir, kurgusal avantaj elde edebilirsiniz.

21 Haziran 2022 – Ankara Ücretsiz Tahmini

2Koşu: |4|= Akın Sözen ile duygusal bir tarafımız olduğunu bazılarınız bilirler, sadece 2017’de siteyi ilk kez kurduğumuzdaki 6-7 kez 10.000 TL üstü ikramiye kazandırmasının yanında, öncesinde de keyifle izliyor, beğeniyorduk. Yabancı yarış takip eden herkes Yabancı Adam’ı en azından 2014-2015 yıllarından itibaren biliyor, çünkü bizim tahminlerimizle herkes oynadılar. Ancak Yabancı Ganyan’ın büyümesinde Akın Sözen’in başarılı jokey performanslarının katkısı vardır. Bırada da 4 numaralı Jovovich ile konforlu şekilde kazanabileceğini tahmin ediyorum, kendisine sağlıklar dilerim.